Kaip priderinti žaliuzes prie namų interjero?

Kaip priderinti žaliuzes prie namų interjero?

Žaliuzės  gali būti nereikšmingas akcentas arba priešingai – įspūdingas akcentas. Pirmas dalykas, kurį turėsite padaryti, tai nuspręsti, ko norite. Ar jums reikia langų apdailos, kad praskaidrintumėte savo erdvę, ar kambarys jau puikiai dekoruotas? Kai tai susiaurinsite, galėsite lengviau išsirinkti sau tinkamas žaliuzes.

Priderinkite žaliuzes prie lango apdailos arba liejimo

Tai yra pagrindinis būdas pritaikyti žaliuzes prie kambario ir jis yra gana patikimas. Jei turite tamsius bagetus ar apdailą, laikykitės tamsių žaliuzių ar šešėlių. Jei jūsų apdaila yra balta, langų uždangas taip pat laikykite baltas.

Priderinkite žaliuzes prie sienos

Jei norite kontrastuoti savo apdailą su tamsiais dažais ant sienų, apsvarstykite galimybę pasirinkti tos pačios spalvos atspalvius kaip ir siena. Apdaila arba sumaišymas suteiks pertrauką tarp jų, kad lango rėmas išsiskirtų ir visa siena neatrodytų nuobodu ar vienspalvė.

Pasirinkite akcentinę spalvą

Jei turite neutralų kambarį su keletu dekoro elementų spalvos atspalviu, apsvarstykite galimybę pasirinkti tinkančias žaliuzes ar atspalvius. Tai tikrai gali išryškinti spalvą visame jūsų dizaino projekte. Tiesiog būtinai sumažinkite jo iki minimumo. Kalbant apie akcento spalvą, paskutinis dalykas, kurio norite, yra nepersistengti. Atminkite, kad mažiau yra daugiau.

Suderinkite žaliuzes su grindimis

Ši idėja veikia tikrai gerai, kol sienos taip pat nėra tos pačios spalvos. Jei kambaryje yra per daug vienos spalvos, ji gali šiek tiek per daug susimaišyti. Tačiau jei jūsų grindys yra šviesesnio ar tamsesnio tono nei visa kita, derantys atspalviai grindis dar labiau išryškins. Tai puikus būdas išryškinti ir langų uždangas, ir prabangų grindų pasirinkimą tuo pačiu metu.

Kokios spalvos žaliuzes turėčiau pasirinkti?

Žaliuzių pasirinkimas gali būti sunkus. Yra tiek daug pasirinkimų, kad tai gali būti didžiulis iššūkis. Jei nesate tikri, nuo ko pradėti, apsvarstykite galimybę susitikti su interjero dizaineriu, kad jis pastumtų teisinga kryptimi. Jei dizaineris nepatenka į jūsų biudžetą, rekomenduojame laikytis neįvertintų, neutralių tonų. Taip pat turėtumėte užsisakyti nemokamų jums patinkančių produktų pavyzdžių. Taip susiaurinti spalvas bus daug paprasčiau, nes prieš pirkdami pamatysite, kaip jos susilieja su kambariu.

Ar žaliuzės turėtų atitikti sienų spalvą?

Tai priklausys nuo viso jūsų kambario dizaino. Jei jūsų sienos skiriasi nuo jūsų langų apdailos ir grindų, žaliuzių derinimas prie sienų gali būti labai geras. Jei viskas yra neutralių atspalvių, galite pasirinkti ryškesnį atspalvį, kad paryškintumėte langus. Daugiau informacijos rasite – dextera.lt.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų