SEB banke Panevėžyje – svarbūs pokyčiai

SEB banke Panevėžyje – svarbūs pokyčiai

SEB banko Panevėžio skyriuje – permainos. Banką paliko ilgametis Panevėžio finansinių paslaugų centro vadovas Redas Valaitis. Jį keičia laikinai šias pareigas eisiantis Gediminas Kurlenskas.

„Išeiti buvo paties Redo (R. Valaičio – aut. past.) asmeninis noras, jo paties valia. Tai nesusiję su jokiais kitais pokyčiais Panevėžio skyriuje“, – pabrėžė G. Kurlenskas.

Penktadienis buvo paskutinė R. Valaičio darbo diena SEB.

Buvęs vadovas teigia pereinantis į jam visiškai naują sritį.

„Bankų sektoriuje dirbau jau 18 metų, iš jų pastarieji devyneri SEB einant šias pareigas. Po tiek laiko norisi ir kažką kita pabandyti“, – sako buvęs vadovas.

R. Valaitis kol kas neatskleidžia, kur tęs karjerą, tačiau prasitarė, jog darbuosis naujai kuriamame gamybiniame projekte Panevėžyje.

„Kol kas yra tik startas, nelabai turiu ką papasakoti ir kuo pasigirti. Lieku Panevėžyje, esu jo patriotas. Matau, kad miestas turi potencialo, tik reikia jį surasti“, – teigė R. Valaitis.

 

Komentarai

  • Tikėjausi pokyčių – kad pagaliau vėl leis grynų pinigų operacijas, o čia – paprasčiausias kėdžių perstumdymas.

    • Atsakyti
  • Geriausias pokytis miesto senamiestyje – juoda SEB banko dėžė. Kaip prie fiordo uolėtų krantų, kur kontrastuoja ryškiai raudoni namukai, šviečiant blyškiai saulei.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų