Pop klasikos grupė „Il Senso“ sieks laimėti Eurovizinę atranką ir gerbėjus Panevėžyje

Pop klasikos grupė „Il Senso“ sieks laimėti Eurovizinę atranką ir gerbėjus Panevėžyje

„Il Senso“ ketvertas antrą kartą dalyvauja Eurovizijos atrankoje, kūrinį „Time“ specialiai jiems sukūrė žymus lietuvių kompozitorius Kipras Mašanauskas, žodžius anglų kalba parašė Andrius Kairys.

Tai daina, atliepianti šiuos neramius laikus, dainos žinutė Lietuvai ir pasauliui: „Kai brolis kelia ranką prieš brolį/ Kai nusisukame nuo širdies/ Ir nuo savo sielos. Aš tikiu, dar turime laiko… Dar akimirką… Tai suprast ir pasikeisti.“

Paklausykite dainos „Time“:  Il Senso – Time (Eurovision 2024) Lithuania (youtube.com)

Vasario mėn. grupė pradeda koncertų turą ir antrasis turo miestas yra Panevėžys, o balandį ir birželį bus surengti du dideli šou Klaipėdos ir Palangos koncertų salėse. Kvarteto didžiuosius pasirodymus puoš Plungės kultūros centro simfoninis orkestras (vadovas Paulius Lygnugaris).

„Il Senso“ yra operos solistai, tai keturi išskirtiniai balsai, kiekvienas su savo unikaliu žavesiu. Tai viena populiariausių grupių Lietuvoje, kurios profesionalumas, balsų dermė ir pasirinktas repertuaras pritraukia publiką įvairiuose Lietuvos miestuose..

2024 metų koncertinis turas žada muzikinį pasakojimą iš garsiausių operos solistų ir  žinomiausių pasaulio ir Lietuvos dainų, kurios palies kiekvieną. Kvartetas „Il Senso“ džiugina savo gerbėjus, atlikdamas klasikinius operos kūrinius bei pateikdamas šiuolaikines lietuviškos estrados aranžuotes. Šie kūrybiniai atradimai klasikiniam repertuarui suteikia šviežumo ir naujumo. Aistringa muzikinė kelionė unikalioje atmosferoje yra pilna garsių dainų prisiminimų bei  nepakartojamų akimirkų.

Bilietus galima pirkti internetu IL SENSO pop klasikos šou | Panevėžys – 09.02.2024 – Panevėžio bendruomenių rūmai – Bilietai bei Panevėžio bendruomenės rūmų kasoje. „Il Senso“ kiekvienam klausytojui padovanos išskirtinį muzikinį potyrį.

 

 

 

Komentarai

  • O tai ką, slabo parašyti lietuvišką dainą…????… matyt, kad per silpna..

    • Atsakyti
  • Kiek klausiau tai pati geriausia daina

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų