Kova su anemija

Kova su anemija

Mažakraujystė neatsiejama pavasario palydovė. Būtent šiuo laikotarpiu labai dažnai pasireiškia geležies trūkumo sukeltos anemijos pirmieji simptomai. Žmogus gali greičiau pavargti, būti dirglesnis, šiek tiek blyškesnis. Prie mažakraujystės ilgą laiką organizmas sugeba prisitaikyti, tačiau ilgainiui problema tik gilėja.

Jei jaučiate energijos stygių, tapote nervingesni, liaudies medicinos žinovai siūlo į pagalbą pasitelkti natūralias priemones.

Dėl mažakraujystės esant prastai savijautai, puikiai padės medaus, graikinių riešutų ir spanguolių mišinys. Jums tereikia gerai susmulkinti riešutus, sutrinti spanguoles ir sumaišyti visus ingredientus lygiomis dalimis. Pasigamintą mišinį reikėtų laikyti šaldytuve, kiekvieną dieną vartoti ne mažiau kaip penkis arbatinius šaukštelius.

Puiki priemonė yra morkų sultys. Jų reikėtų išgerti po stiklinę 3–4 kartus per savaitę. Į morkų sultis rekomenduojama įlašinti šaukštelį šaltai spausto alyvuogių aliejaus.

Kraujui stiprinti pasitarnaus ir dilgėlių, gervuogių lapų, jonažolių ir ramunėlių žiedų mišinys. Po du šaukštus dilgėlių ir gervuogių lapų sumaišykite su trimis šaukštais jonažolių ir trimis šaukštais ramunėlių žiedų. Viską užpilkite verdančiu vandeniu ir leiskite nusistovėti.

Gerti reikėtų po stiklinę vaistažolių nuoviro tris kartus per dieną.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų