Įtariamuosius brutaliu nusikaltimu teismo bus prašoma suimti

Įtariamuosius brutaliu nusikaltimu teismo bus prašoma suimti

Nuo ankstyvo ryto Panevėžio apygardos teismas sprendžia dėl trijų jaunuolių, įtariamų sekmadienio naktį užpuolus tris vaikinus ir vieną jų mirtinai užtalžius kumščiais bei lazdomis, suėmimo.

Brutalų nusikaltimą galimai įvykdžiusiems dviems septyniolikmečiams ir dvidešimtmečiui ikiteisminį tyrimą kontroliuojanti Panevėžio apygardos prokurorė teismo prašys skirti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.

Nuo pirmadienio sulaikyti įtariamieji į teismą bus atvežami pareigūnų po vieną ir kas valandą.

Žiaurumu sukrėtęs nusikaltimas įvykdytas naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Ties Miško ir Aguonų gatvių sankryža esančiame parkelyje vakarojusius 18-os, 19-os ir 26-erių metų jaunuolius užpuolė kitų trijų vaikinų kompanija.

Dviems iš užpultųjų pavyko pabėgti. Vėliau vienas jų sugrįžęs į įvykio vietą 26-erių draugą rado gulintį jau be gyvybės ženklų. Jaunuolis užmuštas beveik prie savo namų – gyveno netoliese parkelio.

Po ilgiau nei parą trukusių paieškų policija sulaikė tris jaunuolius. 20-metis ir vienas 17-metis teisti už vagystes ir viešosios tvarkos pažeidimus, kitas septyniolikmetis įtariamasis iki šiol policijai nebuvo žinomas.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Rasos Černauskaitės teigimu, vienas sulaikytas namuose, kiti du – gatvėje. Sulaikomi įtariamieji nesipriešino, nesislėpė.

Nors parkelyje per muštynes sugebėję pasprukti du aštuoniolikmečiai, vienos Panevėžio gimnazijos vienuoliktokai, pradžioje pasakojo nežinantys, kas ir dėl ko juos talžė, visgi policija turi duomenų, jog užpuolikai ir jų aukos buvo pažįstami.

„Tragedija pasibaigusios muštynės buvo ne atsitiktinis užpuolimas, o asmeninių santykių aiškinimasis“, – „Sekundei“ teigė R. Černauskaitė.

Tyrimą dėl vieno ramiausių mieste Rožyno mikrorajono pušynėlyje mirtinai uždaužyto vaikino imasi koordinuoti Lietuvos kriminalinės policijos biuras.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų