HOROSKOPAS liepos 29-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS liepos 29-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Kažkas jums kels didelį nerimą, vers abejoti pasirinktu keliu ar bendrakeleiviais. Būtų gerai, kad kol kas nedarytumėte radikalių pakeitimų, nes impulsyvus elgesys ar sprendimas gali sukelti nelauktas pasekmes.

JAUTIS

Regis, sumažės noras tikslingai veikti. Ateitis atrodys neaiški, kupina nestabilumo. Pasijusite geriau, kai tik pradėsite labiau pasitikėti savimi ir savo galimybėmis.

DVYNIAI

Norėsis mesti į šalį visas pareigas ir kur nors patraukti su gera kompanija. Tikriausiai jums pavyks, tačiau namiškiai gali priekaištauti. Akivaizdu, kad jums labiau seksis leisti pinigus nei jų gauti.

VĖŽYS

Galite tikėtis nemažos įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Tikriausiai paaiškės, kad tai, ką planavote ar jau anksčiau užsisakėte, kainuos daugiau nei galėjote tikėtis.

LIŪTAS

Šiandien labai svarbu objektyviai, atvirai pažvelgti į save ir kitus. Aktualūs bus reikalai, susiję su užsieniečiais, kelionėmis, skrydžiais, o gal ir su studijomis, konkursais. Net jei labai stengsitės, nesklandumų pasitaikys.

MERGELĖ

Aktualių problemų neišspręsite, jeigu plauksite pasroviui arba ieškosite daugiau nei nusipelnėte. Be gailesčio išmeskite nebereikalingus daiktus, jei negalite jų perdaryti ir panaudoti.

SVARSTYKLĖS

Jums nelabai norėsis pritarti sutuoktinio, partnerio iniciatyvoms. Regis, įžvelgsite, kad jie turi slaptų ketinimų. Tai ypač įtarsite, jei bendradarbiauti siūlysis konkurentai.

SKORPIONAS

Regis, jau skaičiuosite vasaros išlaidas. Vaikų poreikiai viršija numatytus. Visgi jums nesinorės nieko neriboti, arba tiesiog nebus galimybių taupyti.

ŠAULYS

Regis, būsite viliojami malonumais, kurie nemažai kainuoja. Vasaros pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, juos prižiūrėkite ir auklėkite, kol dėl jų elgesio dar nekilo problemų.

OŽIARAGIS

Jūsų nuotaikų kaita stebins aplinkinius. Šią dieną geriausia būtų praleisti ramiai. Pravartu aplankyti artimą žmogų, kuriam reikia jūsų dėmesio ar pagalbos.

VANDENIS

Galite rasti įtikinamos informacijos, kuri galėtų pasitarnauti artimam žmogui. Bendraudami atkreipkite dėmesį į kiekvieną smulkmeną ir žodį. Negadinkite faktų savo interpretacijomis.

ŽUVYS

Į siūlomas finansines ar kitokias avantiūras žvelgsite atsargiai. Galbūt net pajusite stiprų nerimą, baimę užsikrėsti, apsinuodyti, patirti neplanuotą izoliaciją.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų