Darželiams tikisi milijonų

Darželiams tikisi milijonų

Trijuose Panevėžio vaikų darželiuose planuojama įkurti visos dienos mokyklų erdves.

Jose vaikai praleistų ilgiau nei įprastai mokykloje ar darželyje, būtų teikiama pagalba šeimai, o į užsiėmimus įtraukta ir bendruomenė.

Visos dienos mokyklos veiklas Panevėžyje siūloma organizuoti trijuose miesto darželiuose: „Vyturėlyje“, „Pasakoje“, „Voveraitėje“.

Panevėžio centre esančioje „Pasakoje“ yra ir bendrojo ugdymo, ir specialiosios grupės. Pastarąsias lanko vaikai, turintys kalbėjimo ir kalbos sutrikimų, viena grupė skirta mažiesiems, kurių sutrikusi raida.

Vakarinėje miesto dalyje įkurtas „Vyturėlis“ – vienintelis mieste darželis, turintis baseiną. Jo auklėtiniai mokomi plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie jo.

Rytinėje miesto pusėje esančioje „Voveraitėje“ veikia daug neformaliojo vaikų švietimo būrelių, kuriamas STEAM veiklų centras.

Visos dienos mokyklos erdves šiuose darželiuose planuojanti įrengti Savivaldybė numačiusi atnaujinti „Vyturėlio“ baseiną ir šalia esančias patalpas.

Šiose įstaigose numatoma atlikti vidaus ir išorės remontą, nupirkti baldų ir įrangos vaikų užsiėmimams, atnaujinti arba įrengti lauko klases, aikšteles ir pan.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 20 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje

 

Komentarai

  • Prieš daug metų šis variantas jau buvo Panevėžyje.Mūsų dukra taip pat pirmą klasę lankė darželyje.Iki pietų ateidavo mokytoja ir pravesdavo pamokas.Vaikai nešiojo uniformas.Po pamokų vaikai persirengdavo,pietaudavo.Ateidavo darželio auklėtoja.Vaikai žaisdavo,vykdavo įvairios edukacijos,judrūs žaidimai lauke.Vakare tėvai pasiimdavo laimingą vaiką iš darželio.Pietų miego nebūdavo.Dukra labai noriai eidavo į mokyklą/darželį.Jokio streso.Manau,kad tokių laimingų vaikų tais tolimais metais buvo daug.Jau buvo nepriklausoma Lietuva.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų