Žymiojo Panevėžio režisieriaus mokykla pradėjo švęsti

Žymiojo Panevėžio režisieriaus mokykla pradėjo švęsti

Juozo Miltinio gimnazijoje startavo renginiai, skirti mokyklos 50-mečiui paminėti. Mėnesį truksiančių renginių maratonas pradėtas bėgimu, subūrusiu visą mokyklos bendruomenę: mokytojus, mokinius ir jų tėvelius. Gimnazijos direktoriaus Vytauto Raišio teigimu, bėgikams įteikti padėkos raštai, o kad lengviau atgautų jėgas, pavaišinti saldumynais, karšta arbata ir vandeniu.

Jubiliejui mokykla ruošiasi linksmai. Jau įvyko geriausio filmuko apie mokyklą rinkimai. Nors laimėtojai bus apdovanoti per tikrąją gimnazijos įkūrimo dieną, spalio 16-ąją, bet nugalėtojai jau žinomi – vieni mažiausių moksleivių – antrokai.

Mokyklos bendruomenės dar laukia orientavimosi varžybos miesto kultūrinėse įstaigose, ilgiausio sveikinimo gimnazijai kūrimas, tėvų ir vaikų protmūšiai bei specialūs protmūšiai pradinukams, o smaližių – saldžiausia šventės dalis tortadienis. Pasak direktoriaus, ir pamokų bus kitokių – su šypsena vedamų „aukštyn kojom“, kuriose vaikus mokys ne savo dalyko specialistai. Numatytas ir buvusios direktorės Irenos Kačinskienės knygos pristatymas.

Baigiamasis šventės akcentas numatytas spalį Panevėžio arenoje. V. Raišio teigimu, susitiks visos mokinių kartos – buvę gimnazistai planuoja atvykti ir iš užsienio.

Pasak direktorius, mokyklos vardas įpareigoja ugdyti mokinių kūrybiškumą. Siekiama, kad besimokantieji suprastų, jog tik kuriant galima žygiuoti į priekį.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų