Sankryžoje neišsiteko autobusas ir automobilis

Sankryžoje neišsiteko autobusas ir automobilis

Trečiadienio popietę Panevėžio centrą paralyžiavo didžiulės automobilių spūstys, judrioje Vilniaus ir J. Basanavičius gatvių sankryžoje susidūrus maršrutiniam autobusui ir automobiliui „Volkswagen Passat“.

Pirminiais duomenimis, „Volkswagen Passat“, važiuojantis nuo Pajuostės plento, sankryžą kirto degant žaliam šviesoforo signalui. Tuo pat metu iš J. Basanavičiaus į Vilniaus gatvę suko ir 15 numeriu pažymėtas maršrutinis autobusas. Abi transporto priemonės neišsiteko dvejose juostose ir susidūrė šonais. Laimė, niekas nenukentėjo. Tiesa, abi transporto priemones teks remontuoti.

Kadangi nepavyko nuspręsti, kuris vairuotojas dėl avarijos kaltas, buvo laukiama atvykstant pareigūnų. Nusidriekė didžiulės automobilių spūstys, net miesto maršrutiniai autobusai buvo priversti važiuoti kitais maršrutais. Policijos pareigūnai aiškinasi avarijos aplinkybes.

Galerija

Komentarai

 • Čia kažkas tai nesugebėjo tinkamai atlykti savo darbo,kad dėl „menko įvykio“dviejų „ožių“ susidarė tokie kamščiai,sutrygdytas autobusų eismo grafikas ir t.t.,o dabar 21a.veikia kameros,filmavimas,fotografavima,tai kodėl dėl poros žioplų ožių ir apsurdiško policijos darbo turi „nešti nuostolius „šimtai nieko dėtų žmonių.

  • stovi laukia šieno kol paduos iš autobuso pro langą.

   • Atsakyti
 • kiek pastebėjau maršrutinių mieso autobusų vairuotojams jau negalioja kelių eismo taisyjklės. Pradeda važiuoti ir persirikiuoja neparodę posūkio ir t.t.

 • neziurint i tai kad prie sviesaforo yra zalia rodyklyte ,autobusistas yra kaltas nes dare posuki prie raudono signalo zinodamas kad posukyje neissiteks pirmoje juostoje,.

  • pirma išsiaiškint iš kur tas pasatas atvažiavo po to kliedek cia

   • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų