P. Židonio nuotr.

Pinigus išviliojusius sukčius pričiupo nusikaltimo vietoje

Pinigus išviliojusius sukčius pričiupo nusikaltimo vietoje

Iš nieko blogo neįtariančių, patiklių žmonių, ypač senjorų, pinigus viliojusių sukčių gauja pareigūnams įkliuvo bandanti apvynioti aplink pirštą dar vieną senolę.

Kaip praneša Panevėžio policija, ketvirtadienį, apie 18.10 val., 83–ejų panevėžietė sulaukė ją sukrėtusio telefono skambučio. Nepažįstamas vyras senjorei pripasakojo, kad jos anūkas padarė avariją ir nukentėjusiesiems būtina čia ir dabar atlyginti žalą.

Pas panevėžietę į namus paimti pinigų buvo atsiųstas kitas asmuo. Gelbėdama anūką, sutrikusi močiutė jam atidavė visas santaupas – 5000 eurų.

Vis dėlto sukčiai lengvu grobiu nespėjo pasidžiaugti. Mulkintojai, Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, buvo sulaikyti pačioje nusikaltimo vietoje.

Pareigūnų rankose atsidūrė trys įtariamieji – 31–erių, 28–erių ir 22 metų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pasak T. Martinaičio, įtariamieji pareigūnams buvo žinomi dėl kitų panašaus pobūdžio nusikaltimų. Kaip jie pričiupo jaunus vyrus darant nusikaltimą, policijos atstovas neatskleidžia, kol vyksta ikiteisminis tyrimas. Gali būti, kad policija, aiškindamasi kitus nusikaltimus, šiuos asmenis sekė.

Komentarai

  • 10m.i zona,i gaidyna,kad iseje sisiotu kaip moterys!

  • Paprasčiausiai turto konfiskavimas pagal gyvenama registruota vieta.Žalos atlyginimas.O kalėjime,tai tiktai mokinasi būti dar gudresniais.

    • Atsakyti
  • Kieno tokie kvaili vaikai.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų