Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Paaiškėjo, kam atiteks 2020 m. Panevėžio sporto apdovanojimai

Paaiškėjo, kam atiteks 2020 m. Panevėžio sporto apdovanojimai

Panevėžio miesto sporto apdovanojimų komisija išrinko 2020 m. labiausiai nusipelniusius, puikius rezultatus pademonstravusius, miestą garsinusius Panevėžio sportininkus.

„Panevėžys, visais laikais garsėjęs sportininkų pasiekimais, šią tradiciją tęsia ir toliau. Praėję metai nebuvo lengvi, pandemija koregavo sportininkų treniruočių, varžybų grafikus, vis dėlto miesto sporto organizacijos aktyviai teikė kandidatūras 2020 m. sporto apdovanojimų nominacijoms. Jų iš viso buvo devynios – džiaugiuosi komisijos sprendimais ir galimybe pagerbti išrinktus sportininkus, tačiau tuo pačiu noriu padėkoti ir visiems kitiems miesto sporto atstovams už jų pastangas, rezultatus bei miesto reprezentavimą,“ – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

2020 m. Panevėžio miesto sporto apdovanojimų laimėtojai:

,,Metų sportininkė“ – Miglė Marozaitė – už Europos dviračių sporto treko čempionate iškovotą 4 vietą. Miglė Marozaitė Berlyne vykusiame 117-ame pasaulio dviračių treko čempionate drauge su Simona Krupeckaite komandų sprinto varžybose užėmė devintą vietą ir pelnė kelialapius į Tokijaus olimpines žaidynes.

„Metų sportininkas“ – Vasilijus Lendel – už Europos dviračių sporto treko čempionate iškovotą 3 vietą.

„Metų treneris“ – Dmitrii Leopold – Vyriausiasis nacionalinės rinktinės treneris už Miglės Marozaitės, Simonos Krupeckaitės, Vasilijaus Lendel iškovotus laimėjimus 2020 m. Europos dviračių sporto treko čempionate.

„Metų sportininkė su negalia“ – Laura Braciškaitė – už Lietuvos žmonių su fizine negalia lengvosios atletikos čempionate rutulio stūmimo vežimėliuose rungtyje iškovotą 1 vietą, ieties metimo vežimėliuose rungtyje iškovotą 1 vietą bei disko metimo vežimėliuose rungtyje iškovotą 1 vietą.

„Metų komanda“ – krepšinio klubas ,,Lietkabelis“ – už Beatsafe-LKL lygoje iškovotą 3 vietą ir „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės varžybose iškovotą 3 vietą.

,,Metų proveržis“ – futbolo klubas „Panevėžys“ – už Hegelmann LFF Taurės 1 vietos laimėjimą. Trofėjų laimėjusi „Panevėžio“ ekipa iškovojo kelialapį į 2021 m. UEFA Europos turnyrą.

,,Nenugalimoji komanda“ – Panevėžio vyrų stalo teniso komanda ,,Montuotojas“ – už Lietuvos komandiniame aukščiausiosios lygos čempionate 6 kartą iš eilės iškovotą čempionų titulą. Panevėžio „Montuotojo“ stalo tenisininkai Lietuvos komandiniame aukščiausiosios lygos vyrų stalo teniso 2020 m. čempionate laimėjo visus 15 žaistų susitikimų ir šeštąjį kartą iš eilės tapo stipriausia šalies ekipa. Per visą šalies čempionatų istoriją to nepavyko padaryti nė vienai kitai mūsų šalies komandai.

,,Metų sporto iniciatyva“ – VšĮ „Aukštaitijos krepšinio mokykla“- už suorganizuotą įvairių sporto šakų festivalį Panevėžio mieste, kurio metu buvo galima dalyvauti krepšinio, futbolo, tinklinio 3×3 turnyruose, karatė ir savigynos treniruotėse, lindy hop’o pamokose, masinėse treniruotėse, diskgolfo varžybose, žygiuose ir meditacijose.

„Už ilgametę paramą sportui“ – šviesaus atminimo Alfredui Zigmantui (UAB „Stigma“), už ilgametę paramą Panevėžio sportui.

Artimiausiu metu su visais laimėtojais ar jų atstovais bus susisiekta asmeniškai ir sutarta dėl individualių apdovanojimų įteikimo.

Komentarai

  • Oi grybai,o kur Danas Rapšys

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų