„7bet-Lietkabelis“ namuose palaužė Mažeikių ekipą

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (15/13) namuose susikovė su Mažeikių „M Basket-Delamode“ (11/18) ekipa. Po atkaklios kovos pergalę galiausiai pavyko pasiekti Panevėžio klubui – 88:82 (31:21, 14:25, 23:20, 20:16).

Pirmasis rungtynių ketvirtis buvo ypač rezultatyvus. Įpusėjus kėliniui, panevėžiečių persvara buvo dviguba (16:8), saugų atstumą šeimininkai stabiliai išlaikė ir toliau. Po pirmų 10 žaidimo minučių „7bet-Lietkabelio“ pranašumas siekė dviženklę ribą – 31:21.

Vos prasidėjus antrajam ketvirčiui, Mažeikių klubas ėmėsi sparčiai tirpdyti deficitą (29:34), tačiau jau kitoje atakoje dvitaškiu su pražanga pasižymėjo Martynas Varnas. Netrukus „M Basket-Delamode“ priartėjo iki minimumo – 36:37. Panevėžiečiai vėl kiek nutolo, bet Danielio Dolenco tritaškis netrukus sugrąžino svečiams 1 taško deficitą (41:42). Atkaklią pirmąją rungtynių pusę vainikavo ypač sudėtingas Chauncey Collinso tritaškis paskutinę sekundę, po kurio priekyje buvo jau mažeikiškiai – 46:45.

Trečiąjį ketvirtį „7bet-Lietkabelis“ pradėjo atkarpa 12:4, kas leido perimti iniciatyvą į savo rankas – 57:51. Mažeikių komanda nenuleido rankų anksčiau laiko ir greitai grąžino intrigą. Prieš lemiamas 10 žaidimo minučių Panevėžio klubas pirmavo 2 taškais – 68:66.

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi atkakli kova. Po Gabrieliaus Maldūno dvitaškio šeimininkai kiek nutolo – 84:77. Nors svečiams dar pavyko grėsmingai

priartėti iki 2 taškų (82:84), pergalę galiausiai šventė Nenado Čanako auklėtiniai.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 17, Gediminas Orelikas 16, Martynas Varnas 14.

„M Basket-Delamode“: Giedrius Staniulis 28, Kay’us Bruhnke 14, Martynas Paliukėnas 13.