Panevėžio jaunosios krepšininkės – MKL U13 vicečempionės

Panevėžio sporto centro krepšinio trenerių Rimos Daunienės bei Ilonos Rimšienės ugdytinės Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL) A divizione iškovojo vicečempionių titulą.

Praėjusią savaitę Kaune vyko finalinės MKL U13 mergaičių čempionato varžybos. Pirmą rungtynių dieną panevėžietės krepšinio aikštelėje susitikę Plungės SRC ekipą sutriuškino net 54 taškų persvara – priešininkės įveiktos rezultatu 81:27 (19:9, 32:3, 14:4, 16:11). Antra varžybų diena iš panevėžiečių pareikalavo daug jėgų, tačiau, kad ir kaip stengėsi, mūsiškėms nepavyko pasipriešinti Šiaulių KA „Saulė“ – „Domo baldai“ ekipai. Varžybose priešininkėms nusileidę rezultatu 47:61 (9:12, 8:12, 15:23, 15:14) Panevėžio sporto centro krepšininkės užėmė antrą vietą. Geriausios žaidėjos titulas atiteko Taurijai Steponkutei.

„Šiemet pirmą kartą įvyko MKL U13 mergaičių čempionatas, tad tuo labai džiaugiamės. Sezonas buvo įtemptas, atsipalaiduoti nebuvo kada, žaisdamos atidavėme visas jėgas, tad patekome į finalinį ketvertą. Džiaugiuosi mergaičių žaidimu, užsidegimu laimėti, tik šįkart gal pritrūko šiek tiek sėkmės. Noriu padėkoti man visada padedančiai trenerei Ilonai Rimšienei – rezultatai kalba patys už save, mūsų bendras tandemas išaugino puikią mergaičių komandą“, – kalbėjo Panevėžio sporto centro krepšinio trenerė Rima Daunienė.

Per 2023-2024 m. MKL U13 mergaičių čempionato sezoną Panevėžio sporto centro ugdytinės sužaidė 12 rungtynių, iš kurių 10 laimėjo ir tik dvejose teko pripažinti priešininkių komandų pranašumą.