„Sekundės“ nuotr.

Nuo policijos slapstęsi panevėžiečiai įkliuvo grįžę į Lietuvą

Nuo policijos slapstęsi panevėžiečiai įkliuvo grįžę į Lietuvą

Vilniaus ir Kauno oro uostuose bei Klaipėdos jūrų uoste pasieniečiams įkliuvo trys teisingumo vengę asmenys – Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono gyventojai bei kaunietis.

Penktadienį Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Vokietijos už šalies įstatymų pažeidimus grąžintą 26-erių Panevėžio rajono gyventoją. Jis parskrido reisu iš Frankfurto.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VAST) pareigūnai nustatė, kad šio vyro paiešką  beveik prieš dvejus metus paskelbė Panevėžio policija, nes asmuo yra nuteistas už nusikaltimo padarymą. Pasieniečiai keleivį atvesdino į užkardos patalpas ir vėliau perdavė atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Tos pačios dienos vėlų vakarą Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Airijos sostinės Dublino parskridusį 33-ejų kaunietį. Pasieniečiai nustatė, kad jis Lietuvoje įtariamas nusikalstamos veiklos padarymu. Vyras nuo šių metų kovo 16 d. buvo ieškomas Kauno policijos. Sulaikytąjį pasieniečiai perdavė į oro uostą atvykusiems policijos pareigūnams.

Šeštadienį Klaipėdos jūrų uoste VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Uosto pasienio užkardos pareigūnai pasirinktinio dokumentų patikrinimo metu sulaikė keltu iš Švedijos atplaukusį dar vieną panevėžietį. Pasieniečiai nustatė, kad 46-erių vyras dar nuo vasario 9-osios ieškomas Vilniaus policijos kaip įtariamasis nusikaltimo padarymu.

Apie ieškomojo sulaikymą VSAT pareigūnai pranešė  policijai ir netrukus jai vyrą perdavė.

Iš viso šiemet pasieniečiai jau sulaikė 189 asmenis, kurie dėl įvairių priežasčių buvo ieškomi Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijų.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų