P. Židonio nuotr.

Judrioje gatvėje – viena po kitos automobilių kaktomušos

Judrioje gatvėje – viena po kitos automobilių kaktomušos

Ketvirtadienio rytą Panevėžyje, judrioje Pramonės gatvėje kaktomuša susidūrus dviem lengviesiems automobiliams, į ligoninę išvežti penki žmonės.

Nelaimė įvyko per patį rytinį piką, apie 7.30 val. Pramonės gatvėje, ties viaduku, susidūrė BMW ir „Volkswagen Golf“.

Pirminiais duomenimis, BMW važiavo Pramonės gatve į automobilių turgaus pusę, kai nuo viaduko besileidžiantis „VW Golf“ išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. Automobiliai susidūrė kaktomuša.

BMW važiavo vienas 24-erių vairuotojas, „VW Golf“ vairavusi 39-erių moteris vežėsi vaikus – 11-os, 10-ies ir 2-ejų metų.

Po avarijos automobiliai nepataisomai sumaitoti. Greitosios pagalbos automobiliu į ligoninę išvežtas visas „VW Golf“ ekipažas, taip pat BMW vairuotojas. Pastarasis nukentėjo nesmarkiai – sumušimus gydytis išleistas į namus.

Kur kas rimtesnes traumas patyrė važiavusieji „VW Golf“. Moteris su vaikais paguldyti į ligoninę.

Nelaimės aplinkybes aiškinasi policija.

Tuo pačiu metu, vos už kelių šimtų metrų, ant paties viaduko įvyko ir dar viena avarija. Automobilis „Peugeot“ nuslydo į priešpriešinę eismo juostą ir trenkėsi į ja važiavusį „Volkswagen“ automobilį. Per šią avariją žmonės nenukentėjo – juos apsaugojo abiejuose automobiliuose išsiskleidusios oro pagalvės. Vairuotojams pakako užpildyti eismo įvykio deklaracijas.

P. Židonio nuotr.

Galerija

Komentarai

  • Na tai kur smėlio barstytuvai ??? Žiema atėjo netikėtai??? A??? Kokia valdžia „Panevėžio gatvėse“, tokia ir tvarka Panevėžio gatvėse !!!

    • Tai kokie dar barstytuvai, jeigu buvo šlapias asfaltas. Čia proto neturėjimas, o ne kitaip.

  • Pri ko cia valdzia, pradek nuo saves, vaziuot reikia saugiai. Dabar del kiekvieno susikto ledu, reikai barstyt, kai zinai, kad lis arba saule svies ? Galvoje kai kam netvarka

  • Kokie dar barstytuvai – jei smegenys subinej. Vaziuok ne maximaliu leidziamu, o SAUGIU greiciu – niekas neilskes tada i priespriesines ir nedauzys kegliu ant pereju :))

  • pakeisti KET. ziemos metu uzmestyje maksimalus greitis 60 , gyvenvietese 40. nes kitaip vairuotojai nemoka vazineti .stebekite kaip svilpia klaipedos, nemuno gatvemis,minimum 80 ,o policija i tai nekreipia jokio demesio.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų