(T. Markelevičiaus nuotr.)

Automobiliams prasilenkti sutrukdė plytos

Automobiliams prasilenkti sutrukdė plytos

Policijos pareigūnai ketvirtadienio vakarą gavo pranešimą apie Paliūniškio kaime, ant tilto per Lėvens upę, susidūrusius automobilius. Atvykus į vietą paaiškėjo, kad didelių bėdų saugiai prasilenkti nesugebėję vairuotojai nepatyrė. O jiems kelią pastojo ant tilto kažkieno išmėtytos plytos.

Paliūniškyje esantis tiltas yra gana sunkiai matomas iš abiejų jo pusių, nes yra gerokai išgaubtas. Ant jo vakar pirmasis užvažiavęs automobilio „Volkswagen“ vairuotojas nepastebėjo, kad visai netoli laukia kliūtis. Tik išvydęs išbarstytas plytas vyras suktelėjo į kairę ir netikėtai atsitrenkė į iš priekio važiavusią „Audi“. Kaltę dėl įvykio vėliau pripažinęs „Vokswagen“ vairuotojas teigė iki susidūrimo per tiltą net nematęs atvažiuojančio kito automobilio.

Šios nedidelės avarijos metu žmonės nenukentėjo. Apgadintų transporto priemonių savininkams pasiūlyta užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Iškviesti ugniagesiai nuo kelio dangos nuvalė iš automobilių išbėgusį aušinimo skystį. Nuo tilto pašalintos ir išmėtytos plytos. Kas jas čia paliko, taip ir liko neaišku.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų