P. ŽIDONIO nuotr.

Smarkuolė nusiaubė nakvynės namus

Smarkuolė nusiaubė nakvynės namus

Panevėžio nakvynės namų darbuotojai pastarosiomis dienomis dirba kaip ant adatų – iš įkalinimo įstaigos prieš porą mėnesių grįžusi garsioji langų daužytoja nusiaubė benamių laikino prieglobsčio namus.

Dar pirmadienį ji peiliu grasino darbuotojui, suniokojo įstaigos duris. O vos tik išleista iš areštinės grįžo į nakvynės namus ir iškūlė langus, apdaužė duris.

Apsiginklavo plytomis ir peiliu

Ši emocijų nesuvaldanti panevėžietė puikiai žinoma ir kitoms miesto įstaigoms – nuo jos smūgių dužo abiejų teismų bei Panevėžio savivaldybės stiklai, buvo nusiaubtas Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo skyrius, moters paleistos plytos skriejo net į greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Policija praneša, kad šį pirmadienį, apie 19 val. 20 min., A. Mackevičiaus gatvėje esančiuose nakvynės namuose moteris grasino peiliu nužudyti 66-erių darbuotoją.

Negana to, ji peiliu subadė ugniai atsparias Nakvynės namų duris.

Įstaigai padarytas 220 eurų nuostolis.

Atvykę policijos pareigūnai įsisiautėjusią moterį sulaikė ir uždarė į areštinę. Jai nustatytas vidutinis – 1,96 promilės girtumas.

Po paros iš laikinojo įkalinimo įstaigos išleista moteriškė ir toliau nenurimo.

Gegužės 10 d., apie 16.30 val., sugrįžusi į Nakvynės namus kumščiais puolė daužyti duris, mėtyti skaldą į langus, plytgaliais išdaužė du langus ir įskėlė vieną lango stiklo paketą. Po šio siautėjimo nakvynės namams padarytas nuostolis siekia 650 eurų.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl grasinimo nužudyti ir turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Gyvenimo būdas

Policijai ir kitoms tarnyboms puikiai žinoma trisdešimtmetė panevėžietė jau ir anksčiau pasižymėjo panašiais išpuoliais.

Praėjusių metų pradžioje ji iškūlė Panevėžio apygardos ir Panevėžio apylinkės teismų langų stiklus. Taip panevėžietė parodė nepasitenkinimą Temidės tarnais, kai šie ją pasiuntė metams į kalėjimą už medikės sužalojimą.

Ne kartą moteris siautėjo ir Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo skyriuje. Buvo suniokota ne tik apžiūros palata, bet nukentėjo ir medikė, norėjusi padėti neblaiviai panevėžietei. Agresyviai nusiteikusi panevėžietė medikę puolė peiliu, grasindama nužudyti.

Nuo tos pačios moters rankų yra dužę ir Panevėžio savivaldybės durų stiklai.

Įsisiautėjusi jauna moteris taip pat buvo apgadinusi greitosios pagalbos automobilį. Ne kartą ji smaginosi daužydama ir alaus barų langus.

Skandalingai pagarsėjusios moters sąskaitoje – net keturiolika teistumų už viešosios tvarkos pažeidimus, melagingą pranešimą apie visuomenei gresiantį pavojų, pasipriešinimą valstybės tarnautojui, fizinio skausmo sukėlimą, vagystes, turto pasisavinimą ir kitus nusikaltimus.

Paskutinį kartą iš įkalinimo įstaigos smarkuolė grįžo prieš maždaug du mėnesius. Čia ji buvo atsidūrusi už viešosios tvarkos pažeidimus ir iškultus langus.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų