Visos dovanos po vienu stogu – „Didžiojoje Kalėdinėje Panevėžio mugėje“

Visos dovanos po vienu stogu – „Didžiojoje Kalėdinėje Panevėžio mugėje“

Pasak organizatorių, mugės metu Panevėžio miesto gyventojai bei miesto svečiai, užsukę į „Kalnapilio areną“, turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjas, puošmenas namams, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams.

„Šventinę atmosferą kurs kone 150 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu,“ – teigia Andrius Kazlauskas, renginį organizuojančios bedrovės direktorius.

Anot jo, didžioji dalis kalėdinės mugės Panevėžyje dalyvių – lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti. Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, bet ir išskirtine jo kokybe.

Lankytojus pasitiks ir gausus tiek tradicinių, tiek gurmaniškų maisto produktų asortimentas. Jame: natūralūs aliejai, prieskoniai ir pagardai, naminė duona, pyragai, sūriai, rūkyti bei vytinti mėsos gaminiai, medaus bei šaltalankių produktai. Taip pat rūšinė kava, arbata bei skanėstai vaikams.

Tuo tarpu kalėdinės mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

 „Didžioji Kalėdinė Panevėžio mugė“ vyks gruodžio 17 dieną, nuo 10 iki 17 val., „Kalnapilio arenoje“.

Įėjimas į mugę – nemokamas!

Sekite naujienas „facebook“: https://fb.me/e/1hSymw01m

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų