Vinycios meras dėkoja panevėžiečiams už palaikymą

Vinycios meras dėkoja panevėžiečiams už palaikymą

Panevėžio meras Rytis Račkauskas gavo laišką iš miesto partnerio Vinycios mero Sergiy Morgunov, kuriame išreiškiama padėka už visus metus teikiamą palaikymą ir pagalbą nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms.

„Vinycios miesto gyventojų vardu ir asmeniškai leiskite padėkoti už jūsų palaikymo žodžius rusijos invazijos į Ukrainos žemes metinių minėjime. Esame dėkingi Lietuvai už nuolatinį ir tvirtą mūsų šalies palaikymą grėsmės akivaizdoje. Mes nuolat jaučiame savo ilgamečių ir ištikimų draugų, tokių kaip Panevėžio miesto bendruomenė, palaikymą. Esu tikras, kad visi Jūsų linkėjimai išsipildys, agresorė rusija bus nugalėta, Ukraina pasieks taiką ir klestėjimą, mūsų bendradarbiavimas plėtosis Lietuvos ir Ukrainos labui. Dėkojame jums už solidarumą ir palaikymą!“, -rašoma Vinycios mero S. Morgunov laiške.
Vasario 24-ąją minint Ukrainos karo metines, Panevėžio meras išsiuntė palaikymo Ukrainos žmonėms laišką.
„Praėjo vieneri metai, paženklinti žiauriais rusijos agresijos veiksmais. Tai metai, kai pasaulis kasdien stebi Ukrainos didvyrių kovą už savo Tėvynę, už kiekvienam žmogui brangias vertybes. Vasario 24-oji buvo ta diena, kai panevėžiečiai susirinkę Laisvės aikštėje parodė nuoširdžiausią palaikymą Ukrainai ir jos žmonėms. Solidarumo akcijoje dalyvavo ir gausi ukrainiečių bendruomenė, kurią Panevėžyje šiandien sudaro daugiau nei 2000 žmonių. Plevėsuojančios Lietuvos ir Ukrainos vėliavos, daugybė šviečiančių žvakių parodė daug daugiau nei žodžiais galima pasakyti. Noriu patikinti, kad mes labai norime Ukrainą ir jos žmones matyti gyvenančius demokratinėje, vieningoje, klestinčioje šalyje, Europos Sąjungos ir NATO šeimos narę“, – rašoma Panevėžio mero laiške.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų