Vidury kelio sėdėjusį vyrą pervažiavo net trys automobiliai

Vidury kelio sėdėjusį vyrą pervažiavo net trys automobiliai

Vidury judraus kelio Pasvalio rajone sėdėjęs vyras neišgyveno, pervažiuotas net trijų automobilių.

Nelaimė įvyko ketvirtadienį jau sutemus, apie 19.40 val., kelyje Biržai-Raubonys. Policijos duomenimis, blaivus 30-metis Likėnų kaimo gyventojas, vairuodamas automobilį „Opel Astra Sports“, važiuodamas nuo Pasvalio pusės link Biržų, nepastebėjo ir partrenkė kelio viduryje sėdėjusį 53-ejų vyrą. Po šio susidūrimo kitas, nuo Biržų pusės atvažiuojantis automobilis „Toyota Avensis“, vairuojamas blaivios 36-erių pasvališkės, pervažiavo prieš tai kelyje partrenktą vyrą. Nelaimėlio, gulinčio tamsiame kelyje, nepastebėjo ir automobilį „Lancia Thema“ vairavęs blaivus Biržų rajono 47-erių gyventojas, važiavęs nuo Pasvalio pusės. Šis automobilis dar kartą pervažiavo partrenktą vyrą. Į įvykio vietą atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo nelaimėlio mirtį.

Komentarai

 • visi jauni ir nepastebejo kliuti ,odar kaltinat senjorus.

  • Bondai, bent pats vaituoji? Su trumpom sviesom važiuojant 90km/h įdomu kaip pastebėtum, nebent kaip senjoras važiuoji 40km/h.

   • as ne vaituoju ,o vairuoju ir vaziuoju nakties metu ne 90 ar 130 greiciu ,o saugiu greiciu ,jeigu reikia tai ir 40 , ar 30 greiciu AISKU.

    • Na dar apsispjaudykit,mergytes:)

    • Gal tu nebesvaik Bondai kur leistinas greitis ir tu važiuoji 40km nusišneki taip kad pats nejauti kad nusisneki

     • Akli

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų