Šventinėmis dienomis ribojamas judėjimas Laisvės a.

Šventinėmis dienomis ribojamas judėjimas Laisvės a.

Panevėžio savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje priimtas sprendimas apriboti gyventojų judėjimą Laisvės aikštėje šventinėmis dienomis – gruodžio 25-26 d. bei gruodžio 31-sausio 1 d.

Dabar kaip niekada turime būti sąmoningi ir atsakingi – nuo mūsų veiksmų priklauso kitų sveikata ar net gyvenimas. Sprendimas riboti žmonių judėjimą centrinėje miesto dalyje buvo priimtas atsižvelgus į didėjantį sergamumą koronaviruso infekcija Panevėžyje. Svarstėme įvairius būdus ir dedame maksimalias pastangas situacijai valdyti. Raginame panevėžiečius neplanuoti jokių nebūtinų išvykų iš namų, visi sutikime artėjančias šv. Kalėdas ir Naujuosius metus saugodami save ir kitus“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Šiemet šventinis laikotarpis kitoks, todėl panevėžiečiams siūloma alternatyva – specialiai sukurtas virtualus 3D turas, leisiantis pasigrožėti kalėdine miesto egle bei šventiškai pasipuošusia Laisvės aikšte, neišeinant iš namų. 

Padidintą kontrolę Laisvės a. vykdys privačios apsaugos įmonės, patruliuos policijos pareigūnai bei Savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus specialistai. Atsižvelgiant į tai, kad didžiausi žmonių srautai centrinėje miesto dalyje būna sutinkant Naujuosius metus, nuspręstą jų išvakarėse – gruodžio 31 d. vakare, aptverti Laisvės aikštę, miestiečiams ribojant galimybę į ją patekti ir būriuotis. Panevėžiečiams, gyvenantiems Laisvės a., bus leidžiama praeiti pro užtvaras, pateikus teisėtumą gyventi centrinėje miesto dalyje įrodančius dokumentus.

Gruodžio 31 d. taip pat raginame nesibūriuoti ir kitose miesto viešosiose erdvėse bei daugiabučių kiemuose, mieste patruliuos policijos pareigūnai ir tikrins ar gyventojai laikosi karantino reikalavimų. Už taisyklių nepaisymą grės baudos – nuo 500 iki 1500 Eur. 

Vyriausybei sugriežtinus karantino sąlygas iki 2021 m. sausio 3 d. 24 val. ribojamas žmonių keliavimas į ir iš Panevėžio miesto. Judėjimo kontrolė vyksta nuolat, tik skirtingu intensyvumu, ypač savaitgaliais ir švenčių dienoms, t. y. gruodžio 23 d. nuo 13 val. iki gruodžio 27 d. 21 val. bei gruodžio 31 d. nuo 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. Policijos pareigūnai prašo gyventojų būti supratingiems, vykti į kitą savivaldybę tik dėl labai rimtų priežasčių, o esant galimybei, atidėti nebūtinas keliones. 

Komentarai

  • Durnystė…eglutės įžiebimas buvo masinis,,,o dabar ribos…

    • ir vel jum blogai, kai eglute iziebinejo tai gal nebuvo tokiu skaiciu sirgimo, ir iziebimas nebuvo masinis lyginant su 2019 metais, dabar kai pirmoj vietoj lt , jus vel su pretenzija, kad prie eglutes prisiliuobusiu neleis,

  • Gerbiu už tvarka.

  • Reikėjo taip daryti ir ją įžiebiant Puiku, bus apsaugoti žmonės nuo susirgimo ir aikštė prie eglutės bus švari, nuo šiukšlių .

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų