LSTA nuotr.

Stalo tenisininkai iškovojo medalius

Kelmėje vykusiame jubiliejiniame, 50-ajame, Lietuvos stalo teniso veteranų čempionate sėkmingai pasirodė panevėžiečiai.

Pačioje jauniausioje, 30–39 metų, grupėje finale susitiko du panevėžiečiai – Valdas Martinkus ir Mindaugas Steponkus. Laimėjęs šią dvikovą V. Martinkus iškovojo aukso medalį, o M. Steponkui atiteko sidabras. Dar po vieną medalį šie panevėžiečiai iškovojo dvejetų rungtyje žaisdami poroje su kitų miestų atstovais. Mače dėl pirmosios vietos M. Steponkus su Pauliu Kaseliu įveikė V. Martinkų su Kęstučiu Maščinsku.

Net tris aukso medalius iškovojo Povilas Bagužis. 70–74 metų amžiaus grupės finale P. Bagužis įveikė kitą panevėžietį Bronius Kišūną ir tapo vienetų turnyro nugalėtoju. Dar dvi pirmąsias vietas P. Bagužis pelnė dvejetų turnyre. Vyrų dvejetuose kartu su druskininkiečiu Stasiu Remeikiu, o mišriuose dvejetuose su šiauliete Onute Čibirkiene panevėžietis iškovojo aukso medalius.

Dar prieš Lietuvos veteranų čempionatą Kelmėje P. Bagužis Helsinkyje dalyvavo Šiaurės šalių veteranų čempionate, kur iškovojo sidabro medalį. P. Bagužis vyrų dvejetų rungtyje kartu su Estijos atstovu Reinu Lindmme pateko į finalą, kuriame nusileido Švedijos stalo tenisininkams.

Suomijos sostinėje puikiai pasirodė panevėžietė Ligita Sakavičienė, kuri kartu su sportininke iš Jonavos tapo moterų dvejetų čempione 55–60 metų amžiaus grupėje, o dar viena panevėžietė Ligita Vėlienė amžiaus grupėje virš 60 metų iškovojo bronzą.