I. Šimonytė. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Dėl A. Širinskienės kreipėsi į etikos sargus

Dėl A. Širinskienės kreipėsi į etikos sargus

Premjerė Ingrida Šimonytė kreipėsi į Etikos ir procedūrų komisiją su prašymu Seimo narę Agnę Širinskienę įpareigoti atsiprašyti jos patarėjų.

Vyriausybės vadovė teigia, kad opozicijai priklausanti parlamentarė skleidė melagingą informaciją apie neva šurmulį Seimo plenarinių posėdžių salės balkone keliantį premjerės patarėją.

Viešojoje erdvėje pasirodžiusiuose vaizdo įrašuose užfiksuota, kad A. Širinskienės feisbuko įrašuose minimas asmuo, atkreipęs posėdžiavusių Seimo narių dėmesį, buvo komikas Olegas Šurajevas.

„Ponia A. Širinskienė savo Facebook paskyros įraše 2023 m. kovo 13 d. teigė, jog posėdžio metu įraše neįvardytas premjerės patarėjas neva „rėkavo iš antro aukšto balkono ir buvo pirmininkaujančio Razmos iš ten išprašytas“. Kadangi Seimo rytinio plenarinio posėdžio metu buvau salėje, ne tik kad nemačiau jokio rėkaujančio plenarinių posėdžių salės balkone savo patarėjo, bet ir tvirtinu, kad joks mano patarėjas nebuvo balkone apskritai“, – kreipimesi į Etikos ir procedūrų komisiją rašo I. Šimonytė.

Premjerė taip pat pažymi, kad, atitinkamai, joks jos patarėjas nebuvo iš Seimo plenarinių posėdžių salės balkono išprašytas.

I. Šimonytė Seimo etikos sargų prašo įpareigoti Seimo narę A. Širinskienę atsiprašyti jos komandoje dirbančių patarėjų.

„Kadangi Seimo nario etikos principai neleidžia Seimo nariui, net jeigu tai yra p. A. Širinskienė, atvirai meluoti ir šmeižti žmonių, maloniai prašau Etikos ir procedūrų komisiją šį incidentą apsvarstyti ir įpareigoti ponią A. Širinskienę viešai atsiprašyti mano patarėjų. Mano patarėjų sąrašą galite rasti Vyriausybės interneto tinklapyje“, – akcentuoja ministrė pirmininkė.

ELTA primena, kad po skandalingo apsilankymo Seime tinklaraštininkui, „Metų valstybės kūrėjo“ apdovanojimą pelniusiam O. Šurajevui parlamento rūmai užsidaro. Jis čia lankytis negalės, nes neribotam laikui jam apribotas patekimas į Seimo rūmus. Apie tokį pasirašytą įsakymą trečiadienį Seimo valdybos narius informavo Seimo kancleris Modestas Gelbūda.

Komentarai

  • na ir protinga ta simonyte ,

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų