Panevėžį sudrebino grupė SEL (fotogalerija)

Panevėžį sudrebino grupė SEL (fotogalerija)

 

Garsas, specialieji efektai, tūkstantinė, vos besitalpinanti minia, ir šūksniai – SEL lyderiui Egidijui Dragūnui, kuris scenoje pasirodė su savo muzikantų grupe, prireikė vos kelių akimirkų, kad visi į pasirodymą susirinkę panevėžiečiai ir miesto svečiai nuo pat pirmųjų akordų taptų 516-ojo Panevėžio gimtadienio šou dalimi.

Šeštadienio vakarą gimtadienį švenčiantiems panevėžiečiams surengtame grupės SEL koncerte skambėjo ne tik naujausios, bet ir klausytojams puikiai žinomos dainos.

Publika su bene populiariausia grupe mintinai atliko kūrinių eilutes, dovanojo savo plojimus ir pasinėrė į muzikos garsų pasaulį.

Ažiotažu tapusiame koncerte didžiausias išbandymas teko automobiliu į šventę atvykusiems panevėžiečiams. Pasistatyti automobilį misija neįmanoma tapo ne tik centre, bet ir jo prieigose. Automobilių eilės išsirikiavo kone visame mieste. Atkakliausieji iki koncerto vietos būriais pėdino net nuo Tulpių gatvės.

Koncertą vainikavo įspūdingas fejerverkų šou.

Galerija

Komentarai

  • Aciū labai patiko. Labai. Egidijus spinduliavo šiluma, jaukiai bendravo su publika, senai toks gimtadienio renginys buvo, kur tiek susirinko publikos.Aciu

  • Super koncertas, super renginys! Tai pats šauniausias gimtadienis iš visų buvusių. Ir ne tik dėl selo. Visi renginiai nuo paties penktadienio – puikūs, įtraukiantys. Ne-re-aliai!

    • NESUTINKU! Svajonių gatvės ramybė ir tujos daug daug daug geriau!

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų