D. Urbono nuotr.

Panevėžietės iškovojo prizines vietas

Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko 19-osios Lietuvos badmintono taurės A ir Aj varžybos, kuriose dalyvavo visi pajėgiausi šios sporto šakos mūsų šalies atstovai.

Šiose varžybose Panevėžio badmintono klubui atstovavo net dešimt sportininkų. Panevėžio badmintono klubo atstovai iškovojo penkias prizines vietas.

Aj grupėje net dvi panevėžietės tapo prizininkėmis. Rusnė Vidzėnaitė laimėjo pirmąją vietą, o Elija Sunkladaitė liko trečia. Merginų dvejetų turnyre nugalėtojomis tapo Elija Sunkladaitė ir Atilė Vyblova.

Mišrių dvejetų rungtyje Elija Sunkladaitė poroje su Klaipėdos badmintono klubo atstovu Roku Krūminu iškovojo bronzos medalius.

A grupėje moterų dvejetų rungtyje trečiąją vietą pasiekė Dovilė Supronienė ir Yaroslava Vantsarovska.

Panevėžio badmintono klubo vadovas Linas Supronas pasidžiaugė puikiu mūsų miesto atstovų pasirodymu ir pakvietė šios sporto šakos entuziastus savo akimis pamatyti geriausių pasaulio badmintonininkų kovas lengvosios atletikos manieže.

„Turime kuo pasidžiaugti ir didžiuotis. Dėkojame visiems dalyvavusiems, taip pat žiūrovams už palaikymą ir puikią atmosferą Lengvosios atletikos manieže. Noriu pakviesti į didžiausią tarptautinį badmintono turnyrą „RSL Lithuanian International 2024“, kuris jau ketvirtą kartą rengiamas mūsų mieste“, – „Sekundei“ sakė L. Supronas.

Lengvosios atletikos manieže „RSL Lithuanian International“ turnyras vyks keturias dienas. Birželio 6–8 dienomis varžybos prasidės nuo 9 valandos ryto, o birželio 9 – nuo 10 valandos. Turnyre varžysis 315 sportininkų iš 39 pasaulio šalių. Žiūrovams visomis dienomis varžybas galės stebėti nemokamai.