Oro drėkintuvai turi būti naudojami saikingai – nevalia laikyti sausų ar per daug drėgnų patalpų

Oro drėkintuvai turi būti naudojami saikingai – nevalia laikyti sausų ar per daug drėgnų patalpų

Daugelis sausu oru ir jo sukeliamais nemaloniais požymiais bei sveikata pradeda skųstis šaltuoju metų laiku. Tuo metu, kai patalpos yra priverstinai šildomos, oras labai greitai išsausėja. Nemalonumai greitai pasireiškia mūsų odai, galvos svaigimui, miego kokybei bei ligų dažnumui atsirasti. Liūdniausia, kad pirmieji šiuos požymius pajaučia mažieji šeimos nariai. Jie visuomet itin jautriai reaguoja į patalpų oro pokyčius.

Ką tokiais atvejais yra geriausia daryti ir kaip drėkinti patalpas? Puiki išeitis yra oro drėkintuvai. Jų asortimentas orodrekintuvas.lt yra tikrai nemažas, tad renkantis turite vadovautis tam tikrais patarimais. Svarbiausia yra koks bus patalpų, kurioje planuojate statyti oro drėkintuvą, plotas. Pagal tai bus vieni oro drėkintuvai didesni, o kiti mažesni. Atitinkamai prietaisą irgi bus galima pildyti didesniu bei mažesniu vandens kiekiu.

Mažiausi, bet efektyviai veikiantys oro drėkintuvai

Egzistuoja net ir tokie mini ultragarsiniai oro drėkintuvai. Jie buvo greitai pamilti klientų, nes juos patogu naudoti ne tik mažuose kambariuose, bet ir biure, kuriame dirbate, arba automobilyje, kuriame taip pat nemažai praleidžiate laiko ir svarbu, kokiu oro jame važiuodami kvėpuojate. Vienas iš populiariausių https://orodrekintuvas.lt/ el. parduotuvėje esantis Mini HUMIDIFIER oro drėkintuvas iškart nustos veikti, kai tik talpoje neliks vandens (vandens talpa iki 300 ml.). Jie sužavi kiekvieną minimalistiniu dizainu, tad tinkamas bet kurioje patalpoje. Veikia ypatingai tyliai. Turi du vandens dulksnos režimus bei keičiamus filtrus. Dėl to galėsite naudoti vandenyje tirpius eterinius aliejus ir dėl to bus malonu kaskart įkvėpti vis kitą malonų nosiai aromatą.

Be jokios abejonės oro drėkintuvus reikia naudoti saikingai, nes jei bus per daug drėgmės patalpose, tai bus lygiai taip pat nekomfortiška, kaip ir per daug sausose. Tuomet jau gali laukti nemalonus svečias namuose – pelėsis. Gali pasireikšti ir įvairiausios alergijos. Taigi idealiausia, kad turėtumėte oro drėgmės matuoklį ir jo dėka galėtumėte žinoti, kokia drėgmė yra kiekvienoje patalpoje. Specialistai rekomenduoja palaikyti oro temperatūrą patalpose tarp 18 ir 22 laipsnių. Santykinė oro drėgmė geriausia, kad būtų ne mažesnė nei 35 ir ne didesnė nei 60 procentų.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų