Klaudijaus Kairio nuotr.

„Odenta“ – ilgametė patirtis ir kitoks požiūris į sveikatą

„Odenta“ – ilgametė patirtis ir kitoks požiūris į sveikatą

Laimingi klientai

Jau aštuonioliktąjį gimtadienį atšventusi odontologijos klinika „Odenta“ klientų pasitikėjimą pelnė ne tik nepriekaištinga paslaugų kokybe, bet ir holistiniu požiūriu į pacientų sveikatą.

Čia dirbančių medikų svarbiausias uždavinys – ne siūlyti brangias odontologijos procedūras, o išmokyti žmones tinkamai pasirūpinti savo burnos ir dantų sveikata, kad tokių procedūrų apskritai nereikėtų.

Kaip teigė šios klinikos įkūrėja ir burnos higienistė Valė Žemaitė, paciento saugumas ir paslaugų kokybė visuomet buvo didžiausias prioritetas. Klinikoje naudojama moderni įranga ir aukščiausios kokybės medžiagos. Viena pirmųjų savo darbe „Odenta“ įdiegė specialius hepafiltrus, gebančius iš oro išvalyti virusus, bakterijas, kitas kenksmingas mikrodaleles. Čia dirba patyrę bendrosios praktikos gydytojai odontologai, burnos higienistai.

Pacientai klinikoje „Odenta“ gauna visas jiems reikalingas paslaugas: dantų priežiūrą ir gydymą, protezavimą, estetinį plombavimą, profesionalią burnos higieną, dantų balinimą ir kitas.

Svarbu, kad „Odenta“ yra pasirašiusi sutartį su Teritorine ligonių kasa (TLK) dėl dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto.

„Seniai supratome, kad tik kokybiškas ir atsakingas darbas nulems mūsų įmonės sėkmę, todėl laimingas ir patenkintas klientas mūsų darbuotojams yra svarbiausia“, – sakė V. Žemaitė.

 

Sveikatos pagrindas – profilaktika

Nuo pat klinikos įkūrimo pradžios daugiausia dėmesio joje skiriama tinkamai dantų priežiūrai.

Jau 23-ejus metus burnos higienos srityje dirbanti V. Žemaitė yra viena pirmųjų mieste, pradėjusi intensyvų visuomenės švietimo darbą. Ji kasmet dalyvauja įvairiuose burnos sveikatos renginiuose, skaito paskaitas vaikams ir suaugusiesiems.

Pasak burnos higienistės, ligų profilaktika duoda pačių geriausių rezultatų. O reikia visai nedaug – du kartus per dieną dantis valyti dantų šepetėliu ir nepamiršti išvalyti tarpdančių. Ir, žinoma, reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną.

Siekiant padėti pacientams išsaugoti savo sveikatą, „Odentoje“ taikoma 20 proc. nuolaida profesionalios burnos higienos procedūrai, jeigu ji atliekama ne rečiau nei kas pusę metų.

„Sveiki dantys – tai kur kas daugiau nei graži šypsena. Šiais laikais moterys gana daug investuoja į savo grožį, bet dažnai pamiršta pasirūpinti dantimis. Dėl jų netinkamos priežiūros ima tirpti žandikaulio kaulas, dantys pradeda judėti, vėliau iškrenta, todėl nusvyra lūpų kampučiai, susidaro raukšlės, ir žmogus atrodo kur kas senesnis“, – teigė V. Žemaitė.

Pacientų pasitikėjimą ir įvertinimą pelniusi odontologijos klinika „Odenta“ atšventė savo aštuonioliktąjį gimtadienį. K.Kairio nuotr.

Kartu su technologijomis

V. Žemaitė sako, kad per daugiau kaip du jos darbo dešimtmečius visuomenės požiūris į dantų sveikatą keičiasi. Visgi dar ne taip sparčiai, kaip medikams norėtųsi.

„Odenta“ įkūrėjos nuomone, tokia situacija susiklosčiusi ne dėl žinių trūkumo, o labiau dėl motyvacijos stokos.

Tai suprasdama, „Odenta“ įdiegė naujovę – kompiuterinę programėlę „BOB-Score“. Ją pasitelkiant įvertinamas dantenų uždegimo (kraujavimo) lygis, parenkamos individualios priemonės asmeninei burnos higienai.

Pacientas savo telefone gali matyti, kaip jam pavyksta laikytis paskirto gydymo ir rekomendacijų, o tai paskatina tinkamai rūpintis burnos sveikata, užbėgti už akių tokioms rimtoms ligoms kaip dantenų uždegimas (gingivitas) ar periodontitas (parodontozė).

„Tikime, kad bendradarbiaudami su savo pacientais galime pasiekti puikių rezultatų. Burnos higiena nėra tik dantų išsaugojimas, tai ir viso organizmo sveikata. Jeigu dantenos kraujuoja, kilęs uždegimas, mūsų imuninė sistema jau kovoja su liga. Tiek periodontitas, tiek dantenų uždegimai (gingivitai) yra tylūs imuniteto žudikai. Žmogus nieko nejaučia, kol pradeda judėti dantys. Viso to būtų galima išvengti, jeigu tinkamai rūpinamasi dantimis ir burnos sveikata. O mes ir esame tam, kad padėtume“, – profilaktikos svarbą akcentuoja V. Žemaitė.

 

Odontologijos klinika „Odenta“,
Ramygalos g. 50.
Tel. 8 656 84036.

Komentarai

  • gerai kad perskaiciau iki pabaigos…nes pamaniau wow negi viesnami atidare Panevezyje , kas butu kaip ir nelabai legalu…Va pasirodo kaip odontologes klietus pasitinka…

  • kiek kainuoja issinuomuoti pirma trecia ir ketvirta…kaip suprantu jos su odontologija nelabai…

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų