Nuo rytdienos Savivaldybėje privaloma dėvėti kaukes

Nuo rytdienos Savivaldybėje privaloma dėvėti kaukes

Panevėžio miesto savivaldybė, atsižvelgdama į augantį COVID-19 ligos atvejų skaičių Panevėžyje bei šiandieninį LR Vyriausybės nutarimą, priėmė sprendimą paankstinti nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimo reikalavimą Savivaldybėje. Nuo rytdienos – liepos 30 d., bus aptarnaujami tik lankytojai, dėvintys apsaugines priemones.

„Savivaldybė rūpinasi tiek gyventojų, tiek darbuotojų sveikata ir taiko prevencines COVID-19 ligos priemones, kurios neapsiriboja vien privalomu nosies ir burnos apsauginių priemonių dėvėjimu – prie įėjimų į Savivaldybę gerai matomose vietose pasiekiamos dezinfekcinės priemonės, nuolat vėdinamos ir valomos patalpos, dezinfekuojami paviršiai, durų rankenos ir kt. Tačiau ir miestiečių prašome saugoti save bei kitus ir nieko nelaukiant pradėti vėl dėvėti apsaugines veido kaukes, kiek įmanoma naudotis nuotolinėmis paslaugomis, taip pat nesilankyti viešose vietose pajutus viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymius, išlaikyti saugų atstumą, atidėti nebūtinas keliones, šventes. Tik visuomenės sąmoningumas gali duoti teigiamų rezultatų“, – sako Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Panevėžio miesto savivaldybė gyventojų prašo būti atsakingais ir į Savivaldybę eiti tik tuomet, kai nėra galimybės visko susitvarkyti elektroniniu būdu. Jei visgi to nepavyksta padaryti, kad nesusidarytų eilės, panevėžiečiai į priėmimą pas specialistą kviečiami užsiregistruoti iš anksto tel. (8 45) 501 253, el. p. priimamasis@panevezys.lt.

Išsamesnė informacija socialinių išmokų ir socialinių paslaugų klausimais – tel. (8 45) 501 249, 501 270, el. p. socskyrius@panevezys.lt, civilinės metrikacijos klausimais – tel. (8 45) 501 282, el. p. cms@panevezys.lt, archyvo klausimais – tel. 8 677 01197, el. p. archyvas@panevezys.lt.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų