T. Markelevičiaus nuotr.

Neblaivių vairuotojų klajonės nesibaigia

Neblaivių vairuotojų klajonės nesibaigia

Nors atsakomybė už vairavimą neblaiviam nuo sausio 1 d. dar labiau sugriežtėjo, stikliuko mėgėjams tai nė motais. Šeštadienio naktį ir paryčiais ir vėl mieste buvo sulaikyti neblaivūs vairuotojai.

Apie pusę trijų nakties patruliuojantys pareigūnai nusprendė patikrinti įtarimą jiems sukėlusį „VW Passat“. Automobilį vairavęs 34-erių panevėžietis iš karto pakluso policijos reikalavimui. Tačiau pareigūnams kilo įtarimas, kad vyras gali būti neblaivus. Alkoholio kiekio matuokliu jam nustatytas 1,55 prom. girtumas. Už tai jam gresia baudžiamoji atsakomybė, o vakarą teko baigti areštinėje.

Dar vienas neblaivus vairuotojas įkliuvo J. Janonio gatvėje, mat nesuvaldęs savo transporto priemonės užvažiavo ant saugumo salelės. „Citroen“ vairavęs vyras po avarijos dar bandė sprukti, tačiau užklimpo sniege. Apie eismo įvykį policijos pareigūnus informavo pro šalį važiavę žmonės, kilus įtarimui, kad avarijos kaltininkas yra galimai neblaivus. Ir iš tiesų – atvykę policijos pareigūnai alkoholio matuokliu vairuotojui nustatė 2,01 promilės girtumą. Netrukus paaiškėjo, kad vyriškis jau yra praradęs vairuotojo teises už vairavimą išgėrus.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų