Namuose futbolininkai patyrė pralaimėjimą (foto galerija)

22-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Panevėžyje, kur vietos komanda savų aistruolių akivaizdoje pralaimėjo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai – įvartis antrojo kėlinio pabaigoje mėlynai baltiems leido nugalėti rezultatu 1:0 (0:0).

Pirmajam kėliniui einant link pabaigos aštriau žaidė panevėžiečiai – Cheikhou Diengo perdavimą link Ernesto Veliulio nutraukė Hugo Figueredo, taip pat po Nikolo Gorobsovo pakelto kampinio pavojingai galva smūgiavo Denisas Kasparas Dubra, tačiau smūgį atrėmė Arijus Bražinskas, vartų sargas apsigynė ir nuo tolimo Roberto Mazano šūvio.

Antra rungtynių pusė prasidėjo dar vienu pavojingu standartu – N. Gorobsovo pakeltas kamuolys nuo kampinio gairelės surado Ch. Diengą, jo bandymas tikslus nebuvo, kiek vėliau dar vienas senegaliečio smūgis skriejo pro šalį.

70-ąją minutę Klaudijus Upstas surado Njoya Abdelą Kaderą, pastarajam nepavyko prisitaikyti bei atlikti gero smūgio. Visgi, 81-ąją minutę svečiai išsiveržė į priekį – Njoya Abdelo Kadero šūvis buvo blokuotas, o atšokusį kamuolį iš už baudos aikštelės ribų į vartų tinklą pasiuntė Artemas Ščedras.

Jau per pridėtą teisėjo laiką tašką rungtynėse padėti galėjo galingą šūvį iš oro paleidęs Patrikas Popescu, tam sutrukdė Vytautas Černiauskas, kitame epizode „Panevėžiui“ pavyko apsiginti ir nuo po pakelto kampinio kilusios sumaišties.

Andriaus Skerlos kariauna „TOPsport A lygoje“ su 39 taškais ir toliau laikosi tvirtai įsikibusi 2-osios turnyro lentelės pozicijos, tuo tarpu „Panevėžys“ yra surinkęs 21 tašką bei rikiuojasi devintas.