FK „Panevėžys“ išvykoje įveikė „Sūduvą“

FK „Panevėžys“ išvykoje įveikė „Sūduvą“

20-ajame „TOPsport A lygos“ ture Marijampolės futbolo arenoje susitiko „Sūduvos“ ir „Panevėžio“ ekipos. Svečiai antrajame kėlinyje įrodė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 3:1 (1:0).

Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis iš toli pykštelėjo atakuojantis panevėžiečių futbolininkas Jeffrey Sarpongas, tačiau sėkmingai sužaidė marijampolietis Giedrius Zenkevičius. Vėliau smūgiu galva atsakė Augustas Dubickas, tačiau į vartus nepataikė.

12-ąją susitikimo minutę krito pirmasis rungtynių įvartis – į tolimąjį vartų kampą tiksliai pataikė Nicolasas Gorobsovas.

Pirmojo kėlinio viduryje po Ernesto Burdzilausko perdavimo ir vėl pavojingai smūgiavo A. Dubickas, tiesa, ir vėl kamuolys skriejo greta virpsto. Prieš pat pertrauką laimę iš toli pabandė „Sūduvos“ naujokas Igoris Maksimovičius, tačiau kamuolį sugavo vartininkas Emilis Timburas.

Antrają susitikimo dalį aktyviau pradėjo „Sūduva“ – po Motiejaus Burbos tikslaus smūgio buvo užfiksuota nuošalė ir rezultatas liko nepakitęs.

58-ąją minutę puikią ataką surengė marijampoliečiai – po Henry Uzochukwu perdavimo į varžovų vartų tinklą kamuolį nukreipė E. Burdzilauskas.

Sūduviečių džiaugsmas ilgai netruko – po keturių minučių ir vėl panevėžiečius į priekį išvedė Sivertas Gussiasas.

Rungtynių pabaigoje prieš save antrą geltoną kortelę išvydo sūduviečių įvarčio autorius E. Burdzilauskas, o suklydęs G. Zenkevičius padovanojo „Panevėžiui“ trečiąjį įvartį.

Pergalę iškovoję praėjusio sezono čempionai su 21 tašku pakilo iki septintosios vietos, o pralaimėjusi „Sūduva“ – aštunta.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų