P. Židonio nuotr.

„Montuotojas“ žengia be pralaimėjimų (foto galerija)

„Montuotojas“ žengia be pralaimėjimų (foto galerija)

Lietuvos komandinio stalo teniso čempionate be pralaimėjimų žengia Panevėžio „Montuotojo“ vyrų komanda. Pastarųjų penkerių metų šalies čempionai užtikrintai pirmauja ir šių metų pirmenybėse.

Lietuvos aukščiausiosios lygos stalo teniso komandiniame čempionate ir toliau pergales skina šalies čempionė Panevėžio „Montuotojo“ vyrų komanda. Namuose surengtame ture panevėžiečiai iškovojo dar dvi pergales ir dar labiau sustiprino savo pozicijas.

Panevėžyje „Montuojas“ vienodais rezultatais 5:0 įveikė dvi Kauno miesto komandas – „NLV Projektus-Topsą“ ir „Legrą“.

Mače su „NLV Projektais-Topsu“ panevėžiečiams po dvi pergales pelnė Paulius Gūra ir Valdas Martinkus, vieną – Jokūbas Biveinis. „Montuotojo“ žaidėjas P. Gūra 3:2 nugalėjo Paulių Kaselį ir 3:0 – Kęstutį Žižiūną. Panevėžietis V. Martinkus 3:0 pranoko Viktorą Stankevičių ir 3:1 – P. Kaselį.

Mače su „NLV Projektais-Topsu“ labai atkakliai klostėsi susitikimas tarp P. Gūros ir P. Kaselio. Panevėžietis po dviejų partijų atsiliko 0:2, bet sugebėjo rezultatą išlyginti. Lemiamoje, penktojoje, partijoje P. Kaselis pirmavo 5:1, bet P. Gūra tuomet žaidimo atkarpą laimėjo 10:1, o kartu ir lemiamą partiją 11:6.

„Montuotojo“ komandos vadovas Valerijus Rezanovas teigė, kad „NLV Projektai-Topsas“ panevėžiečiams puikiai pažįstama komanda.

„Su šia komanda mums teko žaisti 2015-ųjų metų finale. Tada mes savo debiutiniame sezone Lietuvos stipriausioje lygoje įveikėme kauniečius ir pirmą kartą tapome Lietuvos čempionais. Nepaisant pergalės rezultatu 5:0, susitikimas mums nebuvo lengvas. Varžovų komandoje rungtyniauja aukšto lygio žaidėjai“, – „Sekundei“ sakė V. Rezanovas.

Susitikime su Kauno „Legru“ panevėžiečiams po dvi pergales pelnė Paulius Gūra ir Jokūbas Biveinis, vieną – Valdas Martinkus.

P. Gūra vienodais rezultatais 3:0 įveikė Pijų Jušką ir Aidą Čaponką, J. Biveinis 3:1 nugalėjo Mantą Lenkų bei 3:2 P. Jušką, o V. Martinkus 3:0 pranoko A. Čaponką.

Pirmajame etape visoms komandoms dar liko sužaisti po keturis susitikimus. Tada pirmos šešios komandos vieno rato sistema tęs kovą toliau. Taškai, surinkti pirmajame varžybų etape, išliks. Pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos rungtyniaus dėl aukso medalių, o 3–4 vietas užėmę kolektyvai kovos dėl bronzos. Finalinės kovos numatytos 2020-ųjų metų balandžio mėnesį.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų