„7bet-Lietkabelis“ Klaipėdoje patyrė apmaudžią nesėkmę

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (13/12) išvykoje susikovė su Klaipėdos „Neptūno“ (13/12) ekipa. Aukštaitijos klubas po permainingos kovos 84:88 (27:20, 14:23, 22:31, 21:14) nusileido varžovams.

Susitikimas prasidėjo apylygiai – Nikola Popovičius dvitaškiu išvedė Panevėžio ekipą į priekį (9:7), tačiau jau kitoje atakoje lygybę atstatė Žygimantas Janavičius. Besibaigiant pirmajam ketvirčiui, Nenado Čanako vadovaujama ekipa žaidė sėkmingiau ir susikrovė 7 taškų pranašumą – 27:20.

Panevėžiečiai tęsė puikią atkarpą ir antrojo kėlinio metu – Vytenio Lipkevičiaus tolimas metimas „7bet-Lietkabeliui“ leido pasiekti 9 taškų persvarą (32:23). Tačiau tuomet jau šeimininkai pamažu ėmėsi tirpdyti varžovų persvarą, o po Mindaugo Girdžiūno dvitaškio rezultatas tapo lygus – 35:35. Uostamiesčio ekipa toliau tęsė galingą spurtą ir po Ąžuolo Tubelio dėjimo pasiekė 6 taškų pranašumą (43:37). Pasibaigus permainingai pirmajai rungtynių daliai, klaipėdiečiai pirmavo 2 taškais – 43:41.

Trečiąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo spurtu 8:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 51:41. Panevėžio ekipa nerado priešnuodžių prieš varžovų puolimą – Ą. Tubelis tritaškiu šeimininkams suteikė jau 14 taškų persvarą (66:52). Su trečiojo ketvirčio sirena Timas Lambrechtas pataikė dvitaškį, leisdamas Klaipėdos klubui išlaikyti dviženklį pranašumą – 74:63.

Lemiamo ketvirčio metu panevėžiečiai ėmėsi staigiai mažinti atotrūkį nuo varžovų. N. Popovičiaus dvitaškis priartino svečius iki 5 taškų (71:76). Sėkmingą „7bet-Lietkabelio“ atkarpą pratęsė Martynas Varnas – po jo dvitaškio greitoje atakoje iš „Neptūno“ persvaros liko vos 2 taškai (76:74). Tuomet šeimininkai vėl surengė kelis sėkmingus išpuolius. Likus žaisti 13 sekundžių D. Sirvydis realizavo tritaškį (84:87). Vis dėlto, nervingą mūšį galiausiai laimėjo Klaipėdos klubas.

„Neptūnas“: Ąžuolas Tubelis 22, Deividas Gailius 19.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 19, Diante Baldwinas 13, Nikola Popovičius ir Paulius Valinskas po 12.