LKL čempionate panevėžiečiai iškovojo pergalę

Panevėžio „Lietkabelis“ (6/4) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate iškovojo dar vieną pergalę. Panevėžiečiai svečiuose 76:65 (21:24, 16:13, 24:9, 15:19) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (4/4).

Susitikimo pradžioje geriau sekėsi „Dzūkijos“ krepšininkams, kurie buvo priekyje. Sužaidus pusę laiko pirmajame kėlinyje šeimininkai pirmavo 14:7. Po „Lietkabelio“ vyriausiojo trenerio Nenado Čanako paprašytos minutės pertraukėlės panevėžiečiams pavyko sušvelninti atsilikimą iki 2 taškų (14:16), bet alytiškiai vėl padidino savo atotrūkį. Po Kasparo Berzinšo tritaškio metimo svečiai priartėjo iki 1 taško (19:20), bet pirmąjį ketvirtį „Lietkabelis“ pralaimėjo 21:24.

Ilgai buvę besivejančių vaidmenyje „Lietkabelio“ krepšininkams pavyko išsiveržti į priekį, bet panevėžiečių persvara buvo gana trapi. Sužaidus 5 minutes antrajame mačo ketvirtyje panevėžiečiai pirmavo rezultatu 30:28. Po Panagiočio Kalaitzakio metimo svečiams buvo pavykę įgyti 7 taškų pranašumą, bet šeimininkų ekipos krepšininkai vėl grėsmingai priartėjo. Poilsio komandos išėjo esant lygiam rezultatui 37:37.

Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėjo „Lietkabelis“. Panevėžiečiai laimėjo keturių minučių atkarpą 12:0 ir pirmavo jau dviženkle persvara 49:37. Trečiojo kėlinio viduryje svečiai pirmavo jau 13 taškų skirtumu – 55:42. Po trijų kėlinių „Lietkabelis“ pirmavo rezultatu 61:45.

Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečiai ir toliau rungtyniavo užtikrintai bei iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 76:65.

„Dzūkija“: Mindaugas Lukauskis 14, Justas Furmanavičius 11, Adamas Lapeta, Aleksandras Aranitovičius ir Martynas Zigmantavičius – po 10, Joshua Newkirkas 6.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 23, Nikola Radičevičius ir Gabrielius Maldūnas – po 11, Vytenis Lipkevičius 10.

Artimiausias rungtynes panevėžiečiai žais lapkričio 17 dieną. Europos taurės turnyre „Lietkabelis“ išvykoje susitiks su Belgrado „Partizan“.