Lietuvos MMA čempionas – Panevėžio klubo kovotojas

Lietuvos MMA čempionas – Panevėžio klubo kovotojas

Panevėžietis Nojus Zakarauskas tapo Lietuvos MMA kovos menų čempionu.

Gruodžio 16 d. vyko Lietuvos MMA čempionato varžybos, kurias organizavo sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA federacija.

Varžybose dalyvavo net 157 dalyviai iš 26 sporto klubų. Sportininkai atstovo Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Pakruojo, Raseinių, Šakių ir net užsienio – Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Indijos sporto klubus. Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose.

N. Zakarauskas su treneriu D. Simaičiu

Čempionate dalyvavo ir Panevėžio sporto klubo „SIMMAS TEAM“ atstovas Nojus Zakarauskas. Svorio kategorijoje iki 77kg. kovojęs mūsų miesto atstovas tapo šios svorio kategorijos Lietuvos čempionu. Tai ko gero, pirmasis tokio lygio panevėžiečio pasiekimas.

Kaip teigigia N. Zakarausko treneris Dainius Simaitis, MMA sportas tampa vis populiaresnis Lietuvoje, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. „Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų“, – sako D. Simaitis.

Gegužės mėnesį sporto klubas „SIMMAS TEAM“ planuoja, kartu su Lietuvos mišrių kovų federacija, organizuoti turnyrą ir Panevėžyje.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų