„Lietkabelis“ išvykoje be vargo nukovė Šiaulių ekipą

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate Panevėžio „Lietkabelis“ (7/4) iškovojo įspūdingą pergalę. Sekmadienį Šiauliuose vykusiose rungtynėse panevėžiečiai nukovė vietos „Šiaulius-7Bet“ (6/4) – 74:97 (13:30, 15:18, 23:19, 23:30).

Energingai rungtynes pradėję panevėžiečiai iškart pradėjo tolti nuo varžovų – du Gedimino Oreliko tolimi metimai „Lietkabeliui“ leido pirmauti 8 taškais (0:8). „Šiauliai-7Bet“ taip pat įsižaidė, surengdami kelias sėkmingas atakas iš eilės. Visgi, gerokai užtikrinčiau rungtyniavę Nenado Čanako auklėtiniai po pirmųjų 10 žaidimo minučių turėjo solidų pranašumą – 13:30. G. Orelikas vien per šį kėlinį pelnė 12 taškų (4/4 trit.).

Situacija nė kiek nesikeitė ir antrojo ketvirčio metu. Puikiai rungtyniavę „Lietkabelio“ krepšininkai dar kiek padidino savo persvarą ir pirmą rungtynių dalį laimėjo triuškinamai – 28:48.

Ir po pertraukos Antano Sireikos vadovaujami šiauliečiai neturėjo jokių prošvaisčių. Solidžiai rungtyniavęs Panevėžio klubas neleido varžovams net pagalvoti apie intrigos sukūrimą. Tik su trečiojo kėlinio sirena pataikytas Eimanto Stankevičiaus tritaškis leido šeimininkams priartėti iki 16 taškų – 51:67.

Šiauliečių viltis tęsti kovą dėl pergalės vis labiau gesino sėkmingi „Lietkabelio“ momentai puolime. Šeštąjį savo tritaškį smeigęs G. Orelikas vėl atstatė solidžią svečių persvarą – 63:81. Likus žaisti dvi minutes, šeimininkams dar pavyko priartėti iki 13 taškų (72:85), tačiau „Lietkabelis“ neleido suabejoti savo dominavimu ir iškovojo septintąją pergalę čempionate.

„Šiauliai-7Bet“: Giedrius Staniulis 18, Nemanja Bezbradica 15.

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 18 (6/9 trit.), Vytenis Lipkevičius 16, Karolis Giedraitis 14.