Lengvosios atletikos čempionate laimėti visų spalvų medaliai

Alytuje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame su stipriausiais šalies lengvaatlečiais varžėsi bei prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Geriausiai varžybose sekėsi Austei Mackevičiūtei, Ugnei Šteinaitei ir Aronui Januškai. Šie sportininkai pasirodė geriausiai ir užėmė pirmąsias vietas. Austė Mackevičiūtė varžėsi šuolio į aukštį rungtyje. Sportininkė peršokusi į 1 m 60 cm iškeltą kartelę užėmė pirmąją vietą. Ugnė Šteinaitė stipriausia buvo ieties metimo rungtyje. Šios sportininkės rezultatas – 34 m 7 cm. Dviračių treniruotes pas trenerį Tomą Usevičių lankantis Aronas Januška jėgas išbandė 1000 m bėgimo distancijoje. Šis sportininkas minėtą distanciją įveikęs per 3 min. 14 sek. buvo greičiausias ir iškovojo pirmąją vietą.

Ieties metimo rungtyje varžėsi ir Justė Mašalaitė, mergina įrankį nusviedusi 22 m 85 cm iškovojo antrąją vietą. 60 m barjerinio bėgimo distanciją per 10,04 sek. įveikęs Danielius Armokas taip pat užėmė antrąją vietą. Liepa Valikonytė 60 m distanciją įveikė per 8,44 sek. Šis rezultatas sportininkei užtikrino trečiąją vietą.

Minėtus sportininkus varžyboms ruošė Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė, Viktorija Barvičiūtė, Gytis Krivickas. Alytuje vykusiame čempionate taip pat dalyvavo tik šįkart prizinių vietų neužėmė ir kitų trenerių – Remigijaus Jakubausko, Kristinos Sabalytės, Brigitos Šaučiūnaitės – ugdytiniai.

Praėjusią savaitę Panevėžyje vyko atviras lengvosios atletikos jaunių, jaunučių ir jaunimo čempionatas, kuriame dalyvavę Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai taip pat užėmė prizines vietas.