Kovoje dėl bronzos – svarbi „7bet-Lietkabelio“ pergalė

Trečiajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mažojo finalo susitikime Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ išvykoje susikovė su Vilniaus „Wolves Twinsbet“.

Po atkaklios kovos panevėžiečiai įveikė sostinės ekipą – 91:84 (24:21, 21:25, 18:15, 27:23). Serijoje iki 3 pergalių Aukštaitijos ekipa išsiveržė į priekį 2:1.

Panevėžiečiai užtikrintai pradėjo susitikimą ir sužaidus 3 minutes pirmavo 7:1. Tačiau sostinės ekipa netrukus sužaidė savo sėkmingą atkarpą ir įpusėjus ketvirčiui rungtynių rezultatas tapo lygus (15:15). Permaininga kova tęsėsi viso kėlinio metu, po kurio nedidelę persvarą turėjo Nenado Čanako auklėtiniai – 24:21.

Antrąjį kėlinį „Wolves Twinsbet“ pradėjo spurtu 6:2, tai leido šeimininkams persverti rezultatą – 27:26. „7bet-Lietkabeliui“ sunkiai sekėsi stabdyti varžovų greitas atakas – po Arno Beručkos dėjimo Vilniaus klubas ėmė tolti (40:33). Gabrieliaus Maldūno metimas su antrojo kėlinio sirena leido panevėžiečiams turėti minimalų deficitą – 45:46.

Po pertraukos sėkmingiau rungtyniavo Aukštaitijos ekipa. Deividas Sirvydis pasižymėjo dvitaškiu su varžovo pražanga, o Panevėžio klubas pirmavo 4 taškais (50:46). Vėliau abi komandos žaidė rezultatyvų krepšinį, o prieš lemiamą ketvirtį „7bet-Lietkabelis“ pirmavo 2 taškais – 63:61.

Ketvirtajame kėlinyje Rasheedas Sulaimonas dvitaškiu išlygino rezultatą (70:70), tačiau jau kitoje atakoje Džiugas Slavinskas tritaškiu vėl išvedė svečius į priekį. Panevėžiečių surengta atkarpa 7:0 leido kiek nutolti (77:70). Netrukus Gabrieliaus Maldūno dvitaškis suteikė „7bet-Lietkabeliui“ dviženklį pranašumą (84:74) likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes. Šeimininkai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau pergalės iš rankų Panevėžio klubas nepaleido.

„Wolves Twinsbet“: Regimantas Miniotas ir Treshawnas Thurmanas po 16, Rasheedas Sulaimonas 13, Eigirdas Žukauskas 12.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 20, Deividas Sirvydis 18, Džordže Gagičius 14.