Kaip apsipirkti sumaniau?

Kaip apsipirkti sumaniau?

Koks pirkėjas esate jūs? Ar tas, kuris į parduotuvę eina pasiruošęs – sužinojęs informaciją apie nuolaidas, susidaręs pirkinių sąrašą ir pan.?  Ar tas, kuris prekybos centre elgiasi spontaniškai – į pirkinių krepšelį dedate tą akimirką suviliojusias prekes? Jei antrasis variantas, tikriausiai išleidžiate kur kas daugiau pinigų nei planavote. Norite šį savo įprotį pakeisti? Pateikiame jums kelis patarimus, kaip apsipirkti sumaniau.

Sudarykite pirkinių sąrašą

Dažno apsipirkimo spąstai – impulsyvūs pirkiniai. Verčiau skirkite laiko pirkinių sąrašo sudarymui. Apgalvokite kelių dienų ar savaitės patiekalų meniu ir peržiūrėkite turimus produktus namuose. Tačiau ne visada būtina griežtai laikytis susidaryto pirkinių sąrašo. Planavote valgyti vakarienei lašišos filę, bet pastebėjot, kad taikoma akcija menkei? Gal vertėtų pergalvoti vakarienės meniu ir pasinaudoti taikoma nuolaida? Pirkinių sąrašo sudarymas suteiks galimybę kontroliuoti impulsyvius pirkinius, bet ir sutaupys laiko parduotuvėje, kadangi žinosite, kokių prekių būtent jums reikia.

Prieš eidami į parduotuvę perverskite akcijų leidinį

Dar vienas patarimas, norintiems išmokti apsipirkti sumaniau – domėkis akcijomis. Parduotuvių internetinėse svetainėse esantys nuolaidų leidiniai, televizijos ir radijo reklamos, specialūs pasiūlymai išmaniosiose programėlėse – būdų, kaip sužinoti apie nuolaidas, nors vežimu vežk. Tereikia skirti tam laiko, įsigilinti į geriausias akcijas ir… Jas įsidėmėti – atėję į parduotuvę jau žinosite, kokių prekių su nuolaida jums reikia. Sutaupysite nemažai pinigų.

Tapkite parduotuvės lojalumo programos nariu

Turite mėgstamą parduotuvę, kurioje dažnai apsiperkate? Jei taip, tapkite jos lojalumo programos nariu. Įprastai parduotuvių tinklai savo lojaliems klientams suteikia ne tik specialių nuolaidų atrinktoms prekėms, bet ir siūlo individualias akcijas, taškų kaupimo sistemą, specialius prizus ir pan.

Beje, seniau buvome įpratę, kad parduotuvės lojalumo nariai su savimi turi turėti lojalumo kortelę. Šiais laikas – viskas kur kas išmaniau. Kortelę galima turėti ir savo telefone. Tereikia atsisiųsti parduotuvės išmaniąją programėlę ir, atsiskaitant kasoje, nuskenuoti specialių kodą. Itin paprasta ir patogu. Sumanus būdas apsipirkti pigiau!

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų