„Sekundės" archyvo nuotr.

Kainos nestabdo: brangs ir vanduo

Kainos nestabdo: brangs ir vanduo

Seimas ir Vyriausybė skelbiasi ieškantys būdų, kaip amortizuoti nuo kitų metų smarkiai didėjančias dujų, elektros ir šilumos kainas gyventojams. Tačiau nerimo signalus siunčia ir geriamojo vandens tiekėjai.

Panevėžiečius jau veikiausiai jau nuo vasario pasieks didesnės sąskaitos už geriamąjį vandenį bei nuotekų tvarkymą.

Savivaldybės įmonė „Aukštaitijos vandenys“ motyvuoja, jog dujų, elektros kainos, nauji taršos mokesčiai bei augantis darbo užmokestis smarkiai padidino ir jos paslaugų savikainą.

Panevėžyje daugiabučių namų gyventojams šiuo metu geriamasis vanduo ir nuotekų tvarkymas kainuoja 1,59 Eur už kub.m, įskaičiuojant ir PVM, gyvenantiesiems individualiuose namuose – 1,55 Eur už kub.m.

Kainos perskaičiuojamos kartą per metus ir dabartinės galioja nuo šių metų sausio.

Šiuo metu įmonė jau skaičiuoja naujuosius įkainius. Jie įsigaliotų tik suderinus su Valstybine energetikos reguliavimo taryba (VERT), patvirtinus Panevėžio miesto ir rajono savivaldybių taryboms bei praėjus mėnesiui po paskelbimo apie kainas.

„Greičiausiai tai būtų 2022 metų vasarį ar kovą“, – teigia „Aukštaitijos vandenys“ generalinis direktorius Saulius Venckus.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 18 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Na ją gi broliai ir seserys – kinkykim arklius – vėžimai į vakarus vėl pajudės, gi ne į siberija…

  • Valgyt biški dar duoda, vandenį prisuks, o paskui ir orą pirksim buteliuose…Balnok broleli žirgus reiks užsienin jot …..

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų