KĄ DARYTI, JEI REIKIA VEŽTI DIDESNĮ KIEKĮ KELEIVIŲ, O NUOSAVAS AUTOMOBILIS PER MAŽAS?

KĄ DARYTI, JEI REIKIA VEŽTI DIDESNĮ KIEKĮ KELEIVIŲ, O NUOSAVAS AUTOMOBILIS PER MAŽAS?

Jei su gausia šeimyna nusprendėte leistis į turistinę kelionę, tačiau jūsų mašina tam per ankšta, nenusiminkite ir žinokite, jog galite išsinuomoti 8 vietų automobilį. Kas svarbiausia, tai internetu galima padaryti labai greitai ir sklandžiai. Automobilį galima išsinuomoti parai, savaitei, keliems mėnesiams ar dar ilgesniam laikui, viskas priklauso nuo konkrečių jūsų poreikių.

Kodėl yra naudinga nuomotis automobilį kelionei į užsienį?

Jei jūsų automobilis staiga sugedo arba nėra patikimas, kad juo galėtumėte leistis į tolimesnę užsienio kelionę, o jums labai norisi keliauti – tada jums pagelbės automobilio nuoma. Yra transporto priemonių nuomos agentūrų, kurių nustatytos taisyklės leidžia nuomotus automobilius naudoti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Be to, šitokiai kelionei galima išsinuomoti ne tik įprastinį, bet ir didesnės talpos automobilį. Kelionės automobiliu suteikia labai daug laisvės keliaujant, nes jų metu panorėjus visada galima keisti maršrutą, kas leidžia kuo daugiau pamatyti svečiuose kraštuose.

Kokie automobiliai nuomai yra pateikiami Vilniaus oro uoste?

Vilniaus ir kituose Lietuvoje esančiuose oro uostuose galima išsinuomoti įvairiausių modelių ir markių automobilius. Populiariausios išlieka keturias ir penkias sėdimas vietas turinčios transporto priemonės, tačiau klientai gali nuomotis ir septynviečius, aštuonviečius ar net devynviečius automobilius. Pastarieji noriai yra naudojami ilgesnės trukmės kelionėms į užsienį.

Su kokiais nuomai skirtais automobiliais klientus pasitinka Palangos oro uostas?

Palangos oro uostas nuomojamų automobilių pasiūla neatsilieka nuo Vilniaus oro uosto. Čia irgi galima išsinuomoti ne tik įprastus keturių-penkių vietų automobilius, bet ir mašinas, kuriose yra įrengta nuo septynių iki aštuonių ar devynių sėdimų vietų. Šiuos rūšies automobilius nuomininkai ypač mielai renkasi išvykoms į savaitgalinius renginius. Kadangi pastarųjų transporto priemonių skaičius yra ribotas, praktiškas sprendimas – jų rezervavimas bent prieš porą savaičių iki nuomos pradžios.

Kokie yra automobilio nuomos privalumai?

Nėra didelio skirtumo, ar automobilis jums reikalingas parai, savaitei, kelioms savaitėms ar mėnesiui. Automobilio nuomininkas išvengia mašinos remonto išlaidų, o sumoka tik už nuomos paslaugą ir naudojasi visais patogumais, kuriuos teikia šiuolaikinės mašinos. Kas gali būti geresnio?

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų