T. Markelevičiaus nuotr.

Juodasis pirmadienis Panevėžio rajone: susidūrė „Opel“ ir vilkikas

Juodasis pirmadienis Panevėžio rajone: susidūrė „Opel“ ir vilkikas

Pirmadienis Panevėžio rajone pažymėtas skaudžiomis avarijomis kelyje. Vakare greta Berčiūnų kaimo susidūrus vilkikui ir lengvajam automobiliui, sužalotas pastarąjį vairavęs ukrainietis.

Apie 17.38 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Panevėžio rajone, Naujamiesčio seniūnijos Berčiūnų kaime eismo įvykio metu prispaustas vienas asmuo.

Į nelaimės vietą išskubėjo policijos, ugniagesių gelbėtojų ir greitosios pagalbos medikų pajėgos.

Incidentas judriame kelyje įvyko, kai Šiaulių kryptimi važiavusio „Opel Vectra“ 34-erių vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, šis pasisukęs ėmė slysti prieš eismą ir rėžėsi į priešpriešais atvažiuojantį vilkiką „Volvo“, vairuojamą 46-erių vyro. Vilkikas nuo smūgio nulėkė nuo kelio. Nelaimė įvyko gausiai sningant.

Per avariją „Opel Vectra“ sumaitotas. Jo vairuotoją, Ukrainos pilietį, ugniagesiai gelbėtojai ištraukė be sąmonės. Jis nesąmoningas paguldytas į Respublikinės Panevėžio ligoninės Intensyviosios terapijos skyrių.

Vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Tai jau antra per tą pačią dieną Panevėžio rajone įvykusi avarija, per kurią sužaloti žmonės. Ryte Panevėžio aplinkkelyje nuo policijos sprukusiam BMW atsitrenkus į priešpriešine eismo juosta važiavusį „Nissan“ , o po to dar ir į vilkiką, sužeisti keturi žmonės – BMW vairuotojas ir „Nissan“ važiavę trys asmenys.

T. Markelevičiaus nuotr.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų