HOROSKOPAS spalio 5-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS spalio 5-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Galite būti raginami eiti į kolektyvinius renginius, susirinkimus, susitikimus. Vakare galbūt teks susidurti ir su tokiais veikėjais, kurių draugijos visiškai nepageidaujate. Venkite abejotinų sandėrių.

JAUTIS

Gana darbinga diena. Derėtų tuo pasinaudoti ir atlikti svarbius darbus. Vakare nuotaiką šiek tiek kartins emociniai ekscesai, nesusikalbėjimai. Tikėtini nuomonių, požiūrių skirtumai, kuriuos suderinti ar nugludinti išties nelengva.

DVYNIAI

Regis, pajudės į priekį kai kurie aktualūs klausimai. Deja, nerimauti teks dėl tam tikros nežinios, globalinio nestabilumo, didėjančių išlaidų, augančių kainų ir kt.

VĖŽYS

Regis, teks peržiūrėti kai kuriuos planus, ryšius, sutartis. Galbūt naujai įvertinsite finansinius įsipareigojimus, nuspręsite gyventi taupiau, kai ko atsisakyti.

LIŪTAS

Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga atlikti kuo greičiau. Be to, nederėtų pernelyg pasikliauti kitais. Ką galite nuveikti patys, tą ir atlikite be tarpininkų.

MERGELĖ

Šiandien labai norėsis laikytis dienotvarkės, viską sudėlioti į savo vietas. Deja, tam tikro chaoso neišvengsite, ypač vakare. Itin saugokite savo ir kitų sveikatą. Venkite rizikos kelyje.

SVARSTYKLĖS

Šiandien iš jūsų bus laukiama dėmesio, meilės. Būsite gana populiarūs, ypač jei sukatės šou versle. Visgi prioritetą teikite vaikams, įsiklausykite į jų problemas, nes kai kurios gali būti nevaikiškos ir vertos rimtos pagalbos.

SKORPIONAS

Atsakingai apsvarstykite aktualią finansinę, komercinę ar nuosavybės aktualiją. Nenumokite ranka į šeimos narių keistenybes, emocinius ekscesus. Tikėtina, kad atskleisite artimo žmogaus problemą ir laiku padėsite išvengti dar didesnės bėdos.

ŠAULYS

Gali tekti tvarkyti reikalus susijusius su informacija, reklama, ryšiais, logistika. Jums seksis rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis. Visgi vakaras ne toks optimistiškas. Galima neraminanti naujiena ar įvykis. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS

Šiandien jūsų dideli norai gali susikirsti su realiomis galimybėmis. Derėtų tai įvertinti, kitaip prisidarysite problemų arba neišmatuojamo liūdesio. Nesileiskite kurstomi avantiūrai.

VANDENIS

Jums gali pavykti atnaujinti svarbius santykius, išsiaiškinti nesusipratimus. Visgi vakaras žada abejotinų pagundų, kurioms geriau nepasiduoti. Saugokite reputaciją, nerizikuokite šeimos gerove.

ŽUVYS

Planus gali jaukti nenoras dirbti ir gilintis į aktualią temą. Nieko nelaimėsite bandydami „prasisukti“ lengviausiu būdu. Galite sukelti apkalbas, patirti nuostolį.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų