HOROSKOPAS sausio 29-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS sausio 29-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Nors turėtumėte mėgautis sekmadieniu, jums į galvą lįs rimtos mintys apie investicijas ar pajamas, susijusias su nekilnojamuoju turtu, verslu. Galite spontaniškai įsigyti kažkokį daiktą.

JAUTIS

Regis, suaktyvės kūrybinės galios. Pasinaudojimas įkvėpimu gali padovanoti šį tą originalaus. Įdomios gyvenimo patirties nestokojantis asmuo jums gali duoti vertingą patarimą.

DVYNIAI

Stokosite valios, ryžto, bet stipriau reikšis nuojautos, meniniai sugebėjimai. Labiau domins ir apkalbos, fantazijos, užkulisiniai įvykiai. Gali pakenkti bandymas svaigintis.

VĖŽYS

Regis, mėginsite suvokti savo jausmus, aiškintis santykius, derinti savo ir ne savo norus bei planus. Galite susitikti su asmeniu, kurį laikote patikimu draugu arba partneriu.

LIŪTAS

Būsite pakankamai aktyvūs ir pasitikintys arba stengsitės tokie atrodyti. Galite dalyvauti viešame renginyje, rimtai domėtis politika. Jeigu liksite namuose, juose taip pat bus gausu aktyvios veiklos.

MERGELĖ

Jeigu jums reikia pramokti kažko naujo, veikite jau dabar. Kasdien po žingsnelį. Pasistenkite orientuotis į perspektyvą, bet neapleisti ir to, ko reikalauja rutina.

SVARSTYKLĖS

Galite pasirodyti gana išradingi, panaudodami senus daiktus, juos perdarydami, modernizuodami ir išgaudami kažką naujo. Tokiu būdu galite net užsidirbti.

SKORPIONAS

Pajusite didesnį norą bendrauti su kitais bei dalytis tuo, ką turite, padėti. Ypač svarbu deramą dėmesį parodyti žmogui, su kuriuo jus sieja santuokos saitai arba bendri interesai.

ŠAULYS

Pajusite impulsą keisti gyvenimo būdą, aprangos stilių ar šukuoseną, įsigyti naujų drabužių, atnaujinti namus ar pan. Pravartu rūpestingiau elgtis su pinigais, materialinėmis vertybėmis, juo labiau – su sveikata.

OŽIARAGIS

Šiandien daug dėmesio skirsite vaikams ir mylimam žmogui. Pravartu intensyviau vykdyti kūrybinę veiklą arba kūrybiškesniu žvilgsniu pažvelgti į savo išvaizdą, aplinką. Regis, verta kai ką patobulinti.

VANDENIS

Šiandien jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Jausite pareigą susitvarkyti buitį, tačiau teks prisiversti, kad galėtumėte pabaigti pradėtą darbą. Venkite sunkaus maisto.

ŽUVYS

Šiandien galite sulaukti netikėtos žinios arba svečio, tad tai kiek pakoreguos jūsų dienotvarkę, planus. Turėsite tokių pokalbių, per kuriuos galite išsiaiškinti svarbius santykius.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų