HOROSKOPAS rugsėjo 27-ajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS rugsėjo 27-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Daug bendrausite, juokausite. Galite susitarti dėl interviu, reklamos, komercinio sandorio ar pan. Svarbu neprarasti savitvardos kontaktuose, nes situacija yra nestabili ir galimas nemalonus netikėtumas, apgaulė. Saugokite sveikatą.

JAUTIS

Šiandien jums itin rūpės komfortas, grožis, subtilios formos. Tiktų pasitvarkyti buityje, užsiimti apdaila. Vakare galimas skambutis, susitikimas ar įvykis, kurio nesitikėjote.

DVYNIAI

Regis, kai kuriuos dalykus vertinsite pernelyg subjektyviai. Idealizmas ir nepraktiškumas galbūt ir nepakenks, tačiau nesąžiningi apsukruoliai visgi gali mėginti tuo pasinaudoti, regzti intrigas, skleisti melą. Būkite apdairesni.

VĖŽYS

Diena gali pasirodyti keista. Nelabai seksis išsivaduoti iš inercijos, pasyvumo, imtis aktyvesnės veiklos, siekti patinkančio asmens dėmesio ar pan. Jums tiesiog reikia pailsėti, palepinti save, pasirūpinti fizine ir psichine sveikata.

LIŪTAS

Šiandien galite pasirodyti publikai ar sublizgėti draugų kompanijoje. Jeigu kils ūpas puikuotis tuo dėmesiu, galite nė nepastebėti, kaip sumaniai kiti tuo pasinaudos savo labui. Galbūt net finansine prasme.

MERGELĖ

Šiandien galite tikėtis neplanuotų dalykinių rūpesčių, o gal ir šiokių tokių problemų dėl užkulisinių intrigų, slaptų priešų pinklių. Neprovokuokite aplinkinių, atsižvelkite į aplinkybes. Tačiau neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS

Galite tikėtis neįprastų įspūdžių. Galbūt gausite pasiūlymą vykti į kelionę, sudalyvauti tarptautiniame renginyje ar pan. Neverta per daug tikėtis – visokie viliojimai, pažadai gali pasirodyti labai trapūs. Saugokitės sukčių, venkite svaigalų.

SKORPIONAS

Diena bus gana sudėtinga. Jūsų piniginė gali labai suplonėti, jeigu susikaupė daug neįvykdytų finansinių įsipareigojimų. Nenumokite ranka į keistą vaikų elgesį.

ŠAULYS

Gali kilti nesusipratimų santykiuose su artimiausiais, svarbiausiais žmonėmis. Labai svarbu švelninti situaciją, skleisti gerumą bei šilumą. Vakare tykos pavojai, jeigu piktnaudžiausite svaigalais, vaistais. Galima apsinuodyti.

OŽIARAGIS

Šiandien pravartu labiau pasirūpinti sveikata, higiena. Vakaras nepalankus išvykoms. Jokiu būdu nesėskite prie vairo apsvaigę, mieguisti.

VANDENIS

Šiandien atrodysite nerūpestingi, atsipalaidavę. Galbūt tai reikš, kad esate nusiteikę atsukti nugarą įgrisusiems rūpesčiams. Vakaro malonumai gali daug kainuoti.

ŽUVYS

Veidmainystė ir klasta gali sutrukdyti pasiekti tikslą, nors galbūt manysite, kad kaip tik padės. Verčiau dovanokite gerumą, rūpestį ir nesiekite savanaudiškų tikslų.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų