HOROSKOPAS rugpjūčio 15-ajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS rugpjūčio 15-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Jums žymiai suges nuotaika, jeigu užsidirbsite baudą ar patirsite šiokį tokį nuostolį. Pasistenkite laikytis taisyklių, etikos normų bei to mokykite vaikus.

JAUTIS

Šiandien laukia susitikimai su įvairiais žmonėmis. Begaliniai trokšite dėmesio, meilės, malonumų. Galima ypatinga pramoga. Tačiau savo emociniais ekscesais, pavydu galite kiek sujaukti santykius su partneriu.

DVYNIAI

Šiandien galite nemažai nuveikti savo ūkyje arba dėl augintinių ar savo sveikatos, grožio. Nelabai gera diena sveikatai. Turėtumėte išrankiau rinktis maistą, gėrimus ir draugiją. Atsargiai kelyje. Jeigu kur nors išvykstate, pasiimkite vaistų.

VĖŽYS

Nuo pat ryto lydės žaisminga nuotaika, ieškosite, kuo pradžiuginus save ir mylimus žmones, vaikus. Tikriausiai nuotaikingai ir maloniai leisite laiką.

LIŪTAS

Džiaukitės šeimos židinio ramybe, poilsiu ir, jei galite, nesukite galvos dėl politikos, tarptautinės situacijos. Pabūkite su savimi, asmeninėje erdvėje, namuose ar gamtoje.

MERGELĖ

Aktyvi diena, ypač mėgstantiems malti liežuviu, diskutuoti, politikuoti. Norų, planų bus daug, bet diena trumpa, todėl nešvaistykite laiko tuščiai, nesiblaškykite.

SVARSTYKLĖS

Mintys suksis apie pinigus, žemės ir kitokią nuosavybę, norimus pirkinius ar sandorius. Kažką stengsitės įvertinti ir nuspręsti. Yra tikimybė, kad tai stabilizuos jūsų pozicijas.

SKORPIONAS

Analizuosite, kieno jūs pusėje ir kas jums atrodo balta, o kas – juoda.

ŠAULYS

Šiandien būsite susirūpinę ir asmeninėmis, ir globalinėmis problemomis. Galite pasijusti šiek tiek vieniši. Atgaivą teiks kelionės, gamta, menas, komfortas.

OŽIARAGIS

Šiandien būsite aktyvūs ir ieškosite tinkamos draugijos bendram laisvalaikiui. Galite patirti romantišką nuotykį arba sulaukti dėmesio iš dominančio asmens.

VANDENIS

Jums iš galvos neišeis kai kurie įsipareigojimai ar netikėtumai. Jūsų ekscentriškas elgesys ar požiūris gali nervinti aplinkinius. Regis, įsigysite menišką daiktą.

ŽUVYS

Galite sulaukti svečio arba kažkur toliau išvykti. Regis, kelyje, kelionėje tykos nekokie netikėtumai. Tačiau kai kas jums seksis puikiai. Galite sublizgėti meniškumu, žiniomis, plačiu akiračiu. Saugokite sveikatą.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų