HOROSKOPAS liepos 16-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS liepos 16-ajai, penktadieniui

AVINAS

Jeigu turite problemų, susijusių su jausmais, partneryste, tarpininkavimu, šiandien nesunkiai viską išsiaiškinsite. Gali atsitikti taip, kad lengvai atkursite nutrauktą ryšį, kurio ilgėjotės ir suvokėte, koks jis jums svarbus.

JAUTIS

Šiandien kai ką galite pakreipti savo naudai. Pravartu valyti organizmą, atlikti namų ūkio darbus. Jeigu ką tik pradėjote teisingiau maitintis, mankštintis, grūdintis, tikėtina, kad ūpo tam dar nepraradote.

DVYNIAI

Pravartu spręsti asmenines ir vaikų problemas. Pasižymėsite išaugusiu atsakingumu, išradingumu. Meilės fronte gali užgimti naujos arba atgimti priblėsusios viltys.

VĖŽYS

Stenkitės, kad pagerėtų santykiai šeimoje. Kad ir kokie neįdomūs atrodytų praktiniai reikalai, buitis, derėtų juos tvarkyti. Pravartu atlaisvinti vietos spintose bei spintelėse.

LIŪTAS

Šiandien noriai bendrausite, keliausite ar svečiuositės. Galite romantiškai susižavėti žmogumi, kurį laikėte tiesiog pažįstamu ar draugu. Labai gerai, jeigu pozityviai galvosite, tikėsite sėkme. Tai išties padės prisitraukti fortūnos šypseną.

MERGELĖ

Tikėtinas pokalbis apie galimybes remontui, gyvenimo kokybei pagerinti, pasiskolinti, įsigyti naujus baldus ar atnaujinti senuosius ir kt. Turėtumėte sulaukti reikalingos pagalbos ar geranoriškų padrąsinimų, patarimų.

SVARSTYKLĖS

Rytinį nerimą greitai pakeis optimizmas, pasitikėjimas savimi ir kitais. Jums tarsi norėsis palypėti sėkmės laipteliu. Jūsų rūpestis, dėmesys gali būti lyg gydantis balzamas vaikams, artimiesiems.

SKORPIONAS

Problemų šiandien gali kelti jūsų nerimas, pasąmoninės baimės. Pasistenkite atsipalaiduoti, o savo artimiesiems nebijokite prisipažinti, kad jaučiatės pažeidžiami. Su kitų palaikymu bus lengviau tai įveikti.

ŠAULYS

Galite užmegzti pažintį, įgyti naują gerbėją. Nusimato įdomūs pokalbiai. Galbūt įsitrauksite į kokį nors visuomeninį judėjimą, bendraminčių grupę, nueisite į klubą ir smagiai praleisite laisvalaikį.

OŽIARAGIS

Neplanuotai gali įvykti svarbus pokalbis, kuris turės įtakos jūsų profesinei ar verslo ateičiai. Jums išties metas suprasti, kad esate savo gyvenimo šeimininkai ir netgi darote didelę įtaką aplinkai.

VANDENIS

Galite gauti svarbią žinią. Tikėtina, kad reikšmingas patyrimas kelionėje atvers jums kitokį suvokimą. Netgi jei niekas praktiškai neišsispręs, jūsų viduje įvyks pokytis.

ŽUVYS

Labiau taupykite pinigus ir laiką. Tai gali būti beveik neįmanoma, jeigu užsiimate remontu, taisote techniką ar privalote grąžinti skolą. Tuomet neabejotinai padaugės išlaidų ir sumažės santaupų.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų