HOROSKOPAS lapkričio 26-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS lapkričio 26-ajai, penktadieniui

AVINAS

Aktyvumas jums padės visur suspėti, o kūrybingumas – pakoreguoti situaciją savo naudai. Tačiau nemalonumų gali sukelti vaikai arba daugiau nei draugystės su jumis siekiantis asmuo.

JAUTIS

Šiandien būsite labai jautrūs aplinkos poveikiui. Negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių ir nesibaigiančių išlaidų. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu ir pataikauti savo silpnybėms. Nesusigadinkite reputacijos.

DVYNIAI

Šiandien būsite komunikabilūs, linkę šmaikštauti. Vis dėlto atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite nepatikrintų faktų. Apie ideologinius dalykus kalbėkite atsargiau, neprovokuokite oponentų.

VĖŽYS

Nusimato rūpesčiai dėl nekilnojamojo turto, pelno dalies ar nuostolių padengimo. Objektyviai įvertinkite savo finansinę padėtį, neišlaidaukite, tačiau nebūkite savanaudiški, jeigu reikia pasistengti dėl artimų žmonių. Saugokite vaikus.

LIŪTAS

Nerimastinga diena. Išoriškai viskas gali atrodyti gerai. Kita vertus, galima nepamatuota euforija arba klaidinama įtaka, kurstymas. Nesielkite lengvabūdiškai. Peržiūrėkite savo planus ir pasistenkite atsisakyti to, kas nėra prasminga bei moralu.

MERGELĖ

Tikriausiai jausite slaptas pinkles, užkulisinius žaidimus. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite santūrūs. Nerizikuokite savo ir kitų sveikata.

SVARSTYKLĖS

Būsite linkę dirbti kolektyviškai. Visgi neišvengsite nesusipratimų. Jeigu trokštate populiarumo, tai jis įmanomas, tačiau neverta pernelyg pasitikėti naujais pažįstamais ir gerbėjais.

SKORPIONAS

Užgrius darbų našta. Nepasitenkinimą gali reikšti kolegos, viršininkai. Be reikalo eikvosite energiją, jeigu mėginsite apeliuoti į savo ankstesnius nuopelnus arba kritikuoti kitus.

ŠAULYS

Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams ypatingų reikalavimų. Jeigu turėsite reikalų su užsieniečiais ar su solidžiais veikėjais, valdininkais, atsakingai pasirenkite susitikimams. Antraip jūsų argumentai gali pasirodyti per silpni.

OŽIARAGIS

Nekokia diena finansinei rizikai. Nepatartina pasirašinėti abejotinų sandorių. Jeigu esate kam nors skolingi, galite patirti spaudimą. Kita vertus, ir jums bus sunku atgauti tai, ką esate kažkam paskolinę.

VANDENIS

Kažkokį pavojų gali kelti konkurentai arba žmonės, kuriuos jūsų veiksmai, poelgiai verčia jaustis neįvertintais. Galimas teisinis procesas. Santykiai su antrąja puse bus gana įtempti. Tačiau tai įmanoma pakeisti.

ŽUVYS

Diena bus įtempta. Darbštumo nestokosite, tačiau įtikti aplinkiniams bus labai sunku. Reikėtų itin saugoti sveikatą, nes galimi apsinuodijimai, alerginės reakcijos, infekcijos.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų