HOROSKOPAS kovo 18-ajai, šeštadieniui

HOROSKOPAS kovo 18-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Jeigu neseniai įsivėlėte į nemalonų konfliktą ar patyrėte avariją, šiandien jau pajusite šiokį tokį palengvėjimą. Galite skaičiuoti nuostolius. Drąsos teiks draugų, bendraminčių palaikymas.

JAUTIS

Būsite nusiteikę imtis nekasdieniškų užsiėmimų. Vakare padidės įtampa, bus sunku taikiai susikalbėti. Geriau seksis, jeigu sugebėsite kitus suprasti ir pateisinti.

DVYNIAI

Šiandien stengsitės išnagrinėti dominančią temą. Galbūt mėginsite susisiekti su specialistais, kad jums paaiškintų. Renginyje, išvykoje arba internete galite užmegzti naujų ryšių.

VĖŽYS

Šiandien nelabai seksis išlikti maloniems. Regis, nevengsite vesti kitų iš pusiausvyros, skatinti žemų aistrų. Planus gali kiek sujaukti netikėtai iškilusi kliūtis.

LIŪTAS

Pravartu imtis ūkinių darbų, apsitvarkyti. Būtų gerai, jei su namiškiais pavyktų ramiai ir draugiškai išsiaiškinti nesutarimus, kurie ilgai nedavė ramybės. Tačiau rezultatas veikiausiai bus nekoks, jei tai mėginsite daryti vakare.

MERGELĖ

Kalbos suksis apie sveikatą, mitybą, ūkinius reikalus. Galbūt mėginsite namuose įvesti nepriekaištingą tvarką. Raskite laiko pasirūpinti sveikata – ji gana pažeidžiama.

SVARSTYKLĖS

Po nemalonaus santykių aiškinimosi gali prasidėti aiškesnė, ramesnė santykių fazė. Visgi nerimą kels įtampa, susijusi su finansais, negebėjimo kažkuo taikiai pasidalinti. Be abipusio pasitikėjimo nieko gero nebus.

SKORPIONAS

Šiandien bus įmanoma rasti raktą į artimų žmonių širdis. Tik nemanykite, kad tai pasieksite pirkiniais ar pažadais. Vakaras nežada taikaus bendravimo.

ŠAULYS

Turėtų būti aktyvaus bendravimo diena. Galbūt dėl kažkokios priežasties imsite kitaip žvelgti į kai kuriuos artimos aplinkos žmones. Jei visgi stengsitės atsiriboti ir elgsitės savanaudiškai, galite likti nesuprasti.

OŽIARAGIS

Su kitų pagalba galite nuspręsti kažką svarbaus turtiniais, piniginiais klausimais. Galbūt nuspręsite kažką pirkti, parduoti, įkeisti. Stenkitės atskirti gerus paskatinimus nuo niekam tikusių, nuostolingų.

VANDENIS

Būsite nepatenkinti savimi arba savo aplinka. Galbūt elgsitės taip, kad kiti bus šokiruoti, nusivils. Susiimkite, kad ūmūs impulsai nenustelbtų sveiko proto ir moralės. Saugokitės traumų.

ŽUVYS

Nekokia diena sveikatai. Saugokitės alerginių reakcijų, traumų. Galimi keistoki sumanymai, planai, dvasinės praktikos. Patys sau galite padaryti slaptą atradimą.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų