HOROSKOPAS birželio 2-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS birželio 2-ajai, penktadieniui

AVINAS

Diena įtempta ne viena prasme. Asmeniniai santykiai gali staiga pašlyti. Jus turėtų itin dominti dalykinės, verslo ir finansinės reformos, netikėti pertvarkymai. Regis, nerimą kels didėjančios išlaidos, nuostoliai, skolos, esamos ar galimos baudos.

JAUTIS

Regis, šiandien puikiai jausite kitų žmonių emocijas bei ketinimus ir gebėsite tuo naudotis. Galite „užuosti“ užkulisinius žaidimus, oponentų kėslus. Veikiausiai ir patys nevengsite abejotinų avantiūrų, ekscentriškų išsišokimų.

DVYNIAI

Regis, susikaupusios negerovės, nuoskaudos ims veržtis į paviršių. Šiandien racionaliausia būtų kibti į kasdieninius darbus ir elgtis taip, kad jūsų niekas negalėtų apkaltinti aplaidumu, aferomis ar užsiiminėjimu pašaliniais dalykais.

VĖŽYS

Regis, pasiduosite pagundai elgtis avantiūristiškai. Kitų reakcija į tai jus gali nustebinti. Žymiai geriau seksis ir jausitės, jeigu jums ne svetimas lankstumas, humoro jausmas bei gebėjimas pasijuokti iš savęs. Galite sulaukti staigmenos.

LIŪTAS

Gali būti, kad stengsitės atsikratyti kai kurių įsipareigojimų ar atsakomybės. Pravartu rūpestingiau elgtis su pinigais, materialinėmis vertybėmis. Venkite rizikingų eksperimentų ar naujovių, nes galite nudegti.

MERGELĖ

Egzaminai, atsiskaitymai kels didelį stresą. Apdairiai spręskite profesines, finansines problemas. Neskubėkite žavėtis staiga sumanytomis reformomis ar pan. Dėl naujovių pravartu rimtai pasukti galvą, įvertinti, ką jos duos – naudą ar nuostolį.

SVARSTYKLĖS

Diena galėtų būti rami, tačiau tokia ji bus tik tuo atveju, jeigu neteks kontaktuoti su tais, kurie jus veikia erzinamai, veda iš pusiausvyros arba kaip nors išnaudoja. Dėl jų staiga gali pasikeisti jūsų planai, atsirasti nuostolių.

SKORPIONAS

Regis, ši diena bus labai įtempta. Daug nerimo sukels apkalbos ir intrigos, oponuojančių asmenų išpuoliai. Pasistenkite atsiriboti nuo neigiamos situacijos. Atgaivą gali suteikti meninė veikla, meilė, vaikai.

ŠAULYS

Nors diena atrodys rami, tačiau tyvuliuos pavojingos „povandeninės srovės“, t. y. jausite aplink save intrigas, nesąžiningumą, dviveidiškumą. Regis, moralumu ir patys nepasižymėsite, skleisite klaidinamą informaciją ar kt. Gresia ūmūs sveikatos sutrikimai.

OŽIARAGIS

Šiandien labiau jausite kolektyvo, bendraminčių palaikymą. Visgi kai kas gali jums gadinti nervus. Tai gal būti permainų grėsmė, nestabilumas, kai kurių asmenų arogancija ar išsišokimai.

VANDENIS

Reikės paskubėti padaryti neatidėliotinus darbus, kurių užgrius visa galybė. Gali tekti įrodinėti savo teisybę, ginti interesus. Regis, išgirsite pastabų, apie kurias verta pamąstyti. Atsargiai elkitės su elektra. Nenumokite ranka į artimųjų problemas.

ŽUVYS

Jums ši diena turėtų būti kažkuo nekasdieniška ir labai informatyvi. Tai, ką netikėtai sužinosite, suteiks peno apmąstymams. Geriausiai jus atpalaiduos kelionė, meilė, sėkmingas kūrybinis procesas, prasmingas kultūrinis renginys.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų